Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Коли буде виплачено борги із заробітної плати працівникам КП ЖКГ «Тиса»? (Відео)

Протягом останнього року міське комунальне підприємство «Тиса» за сприянням міських чиновників систематично підвищує тарифи. Чого лише вартий розрахунок та прийнятий в 2007 році тариф на централізоване водопостачання, в розрахунок якого включено послуги п’яти «мертвих душ» неіснуючої міської насосно-фільтрувальної водяної станції в міському парку.

Кожен мешканець міста може сьогодні з болем бачити ті руїни в парку та згадувати цей час, як колись, в період забруднення річки Латориці після паводків, саме в парку можна було набрати чисту воду.
На цих незаконних тарифах протягом цього періоду міське підприємство «Тиса» витягнуло з кишень містян понад 800 тис. грн. За сприянням міських активістів за даним фактом відкрито кримінальне провадження, яке напевно виведе «на чисту воду» липкоруких керівників.
Протягом останнього року міське комунальне підприємство «Тиса» знову підняло тариф на водопостачання та тариф на вивіз твердих побутових відходів. Можливо в сьогоднішній ситуації тарифи в Чопі повинні підніматися, але їхній розрахунок повинен здійснюватися на законній основі. Необґрунтованість тарифів, як і попередньому випадку, міські активісти знову оскаржують в судовому порядку.
Одним із основних аргументів, яке наводить КП ЖКГ «Тиса» щодо підняття тарифів - це оплата праці працівникам комунального підприємства.
Але тарифи підняли, а зарплату виплачувати забули. Останній раз свої кровно зароблені «копійчані» заробітні плати, працівники «Тиси» отримали в жовтні минулого року.
З неофіційних джерел стало відомо, що КП ЖКГ "Тиса" зарплату не виплачено в повному обсязі за минулий рік та заборгованість на сьогоднішній день становить близько 200 тис. грн.
І в цей же час, в кінці минулого року, головний бухгалтер цього підприємства купляє новий позашляховик, на якому з «іменними» номерами катається її донька.
Чому одним гроші є, а іншим немає?

Враховуючи останню зустріч міських активістів із керівником управління МВС в Закарпатській області С.Шараничем будемо надіятися, що дана справа зрушиться з місця і працівники КП ЖКГ «Тиса» отримають свої заборговані гроші.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008