Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua
чубірко цар

Чопська влада підставила свого однопартійця, голову Закарпатської обласної ради (Фотодокумент)

В кінці січня цього року, коли стало відомо про кількаразове підняття тарифів на воду в нашому місті, журналісти нашого видання звернулися до депутата обласної ради від міста Чоп, голови Закарпатської обласної ради Чубірко Володимира щодо проблем водопостачання у місті.

Даючи відповідь обласний обранець тоді заявив наступне:
«Як відомо, водозабір належить залізниці, яка, власне і піднімає тариф зараз. На неодноразові звернення з пропозицією передати водозабір в комунальну власність міста відповідали відмовою. … Міська влада разом із Укрзалізницею мають сідати за стіл і вирішувати питання. ЩОСЬ робиться у цьому напрямку, але ситуація досить складна».

У нашому місті починаючи з 2006 року у міській владі одноосібно править партія ЄЦ, яка жодного разу за 9 років, відколи вона при владі навіть не намагалася врегулювати питання водопостачання із залізницею.
Громадська організація «СНК-Чоп» зробила інформаційний запит до Львівської залізниці та її підрозділу, що виробляє на надає послуги водозабезпечення у нашому місті і отримали прогнозовану відповідь. Питання передачі мереж водопостачання за 9 років ніхто з чиновників міської ради не піднімав, жодної зустрічі, жодних перемовин, жодних натяків на передачу будь-якого майна залізниці на баланс міської влади не відбувалося.
Отже, як виявляється депутат обласної ради від нашого міста, голова Закарпатської обласної ради Чубірко Володимир просто збрехав виданню«Мій Чоп», адже наболілим, гострим та пріоритетним питанням водопостачання у нашому місті протягом цього часу одноосібного правління, ні міська влада, ні міські депутати, ні обласний депутат серйозно не займався.
Ось таку гірку правду про каламутне водопостачання у нашому місті ми маємо сьогодні від брехливої міської влади та нашого обласного депутата.


Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008