Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Добрий вчинок обласного депутата отруєний ложкою бюрократичного дьогтю

Минулого тижня в мережі Інтернет було викладено критичне відеозвернення мешканців будинку Миру 15 нашого міста до свого обласного депутата, голови Закарпатської обласної ради Чубірко В.В. щодо фактів безгосподарності чопської влади.

Наш чопський обласний депутат Володимир Чубірко (саме на цьому виборчому окрузі його обрано депутатом) після критичного відеоролика про те, що виборці його в очі не бачили, а будинок в якому живуть його виборці скоро завалиться і міська влада не реагує на їхню біду уже роками, здійснюючи формальні відписки, прийняв правильне рішення.
Він через представників своєї політичної сили ЄЦ у Чопі знайшов телефон героїні відеозвернення та зателефонував їй особисто.
Спочатку Володимир Володимирович пожурив Адам Оксану за те, чому, мовляв, мешканці поскаржилися місцевим активістам, мовляв не той рівень, не ті особистості. Після цього поцікавився проблемами жителів покинутою владою хрущівки і рекомендував їм написати колективне звернення до чопської влади.
Добрий вчинок обласного депутата був отруєний ложкою бюрократичного дьогтю, адже протягом двох каденцій одноосібної діяльності міської влади мешканці будинку постійно зверталися з своїми будинковими проблемами, а у відповідь отримували лише бюрократичні відповіді. Окремі мешканці цього будинку неодноразово оббивали пороги в кабінетах чиновників міської влади з благанням відремонтувати вічно протікаючий дах будинку, але з своїми не вирішеними проблемами залишилися наодинці до сьогоднішнього дня.
Реагування обласного обранця говорить про те, що нічого ховатися від людських проблем, їх необхідно вирішувати і тим самим виключати теми для критики.
Нам, жителям Чопа, хотілося, щоб так миттєво реагувала міська влада та нарешті почала вирішувати накопичені своєю десятилітньою діяльністю проблеми своєї безгосподарності.

PS. Щоб не бути голослівним, голова будинкового комітету Миру 15 вчергове написла зверненя до міської влади та депутата Закарпатськї обласної ради Чубірко В.В.
Отже, будемо надіятися, що крім телефонних обіцянок влада нарешті виконає покладеі на неї обов'язки.

За матеріалами інтернет-видання "Трибуна"
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008