Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопська влада кинула своїх мешканців напризволяще (Фотодокумент)

Неодноразові публікації нашого видання про критичні факти безгосподарності у сфері міського водопостачання не зрушили проблему з місця. Як ми уже раніше писали ВОДЧ-5 Львівської залізниці, які є виробником послуг з водопостачання води з річки Латориця у міські водопровідні крани з лютого місяця підвищили у майже 7 разів вартість води до 8,33 грн./м ³.

Сьогодні всі інформаційні стенди нашого міста обклеєні оголошеннями, що з 19 лютого 2015 року міське комунальне підприємство «Тиса» розриває договір з водяниками ВОДЧ-5 і тепер мешканці багатоповерхівок повинні самостійно укладати угоди на водопостачання за ціною 8,33 грн./м ³.
З цього повідомлення видно, що КП ЖКГ «Тиса» несе щомісячні збитки в сумі близько 56 тис.грн., де за рік сума збитків підприємства складає 670 тис.грн.
Основними винуватцями даної заборгованості міське комунальне підприємство чомусь вважає жителів міста, хоча у своїй попередній публікації ми писали про дворічний прорив водяної труби на вулиці Миру 15. А таких проривів на території міста багатенько, з яких вода закуплена міським підприємством у залізничників спокійненько затоплює вулиці.
Міська влада, як «риба набравши води в рот» замовчувала проблему міського водопостачання та неодноразово обманювала жителів необґрунтованими тарифами на воду. За дев’ять років свого одноосібно правління в Чопі міські чиновники ні одного разу не звернулися до водяників-залізничників щодо врегулювання проблеми міського водопостачання.
Отже, жодної зустрічі, жодних перемовин, жодних натяків на передачу будь-якого майна водяників на баланс міської влади чи врегулювання цього проблемного питання не відбувалося. Крім того, бездарно закопані у міському парку понад один мільйон 200 тис.грн., проблему з водопостачанням так не вирішили.
Що це? Чому так? Скільки ще терпіти цьому?
Останнім часом в мережі Інтернет появилося велика кількість інформаційних повідомлень про те, що в місті Ужгороді за сприянням Володимира Чубірко здійснюється вирішення такої ж проблеми. Оскільки Володимир Володимирович, депутат обласної ради саме від нашого міста, то можливо він мав би посприяти чи допомогти у вирішенні наболілої міської проблеми водопостачання.
І наостанок, за повідомленням із джерел дуже наближених до міської влади стало відомо, що міський голова взяла відпустку та поїхала відпочивати за кордон, залишивши своїх мешканців наодинці із проблемами водопостачання.
Отже, тут можна аргументувати, що міська влада кинула своїх мешканців напризволяще.


Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008