Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Рада ухвалила закон про відкритість використання публічних коштів

Верховна Рада України 11 лютого ухвалила закон «Про відкритість використання публічних коштів». За проголосували 289 народних депутатів.
Закон визначає умови та порядок забезпечення доступу до інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів, суб'єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування.

У законі визначено, що публічні кошти - це кошти державного бюджету, бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів, кредитні ресурси, надані під державні та місцеві гарантії, кошти Національного банку України, державних банків, державних цільових фондів, Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, а також кошти суб'єктів господарювання державної і комунальної власності, отримані ними від їхньої господарської діяльності.
Уся інформація про розпорядників публічних коштів, обсяги цих коштів, укладені договори та стан їх виконання має оприлюднюватися на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, який є офіційним державним інформаційним інтернет-ресурсом. Що стосується державних і комунальних підприємств, то вони зобов'язані оприлюднювати відомості не про всі договори, а про ті, загальна вартість яких перевищує 1 млн грн. Доступ до інформації, оприлюдненої на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, є вільним і безоплатним.
Кабмін має створити цей портал у тримісячний строк з моменту набуття чинності законом. Адміністрування порталу та затвердження форм, за якими надається інформація про заплановане і фактичне використання публічних коштів для оприлюднення, має здійснюватися суб'єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України.
Закон має набрати чинності через півроку після опублікування.
Нагадаємо, що відповідний законопроект було внесено ще 15 травня 2013 року під № 2012-а народними депутатами Верховної Ради минулого скликання Лесею Оробець, Андрієм Пишним, Михайлом Головком, Віктором Чумаком, Олегом Медуницею, Оксаною Калетник.Законопроект було перереєстровано 27 листопада 2014 року під № 0949.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008