Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

В Чопі створено міську Федерацію футболу (Відео)

Наше місто завжди славилося своїм чопським футболом. Вихідці із чопського футболу захищали та захищають кольори відомих футбольних дружин не лише нашої держави, а інших країн світу. Футбольний клуб «Локомотив», який у минулому році відсвяткував своє 75-літття, за весь час спортивної кар’єри знав ціну перемог та гірких поразок.

Для потреб мешканців міста та своїх працівників Львівська залізниця в минулому звела на теренах нашого міста прекрасний стадіон з однозвучною назвою «Локомотив». Для повноцінного функціонування чопського футболу завжди існувала тісна співпраця Львівської залізниці та міської влади, якої на жаль, сьогодні немає. На початку минулого року лише завдячуючи ініціативним мешканцям міста та окремим спонсорам вдалося відновити діяльність футбольного клубу «Локомотив» та його участь в чемпіонаті Закарпатської області. Сьогодні існує ще безліч різних питань та проблем, які необхідно вирішувати для нормального розвитку чопського футболу.
Саме для відновлення кращих традицій футбольного Чопа та вирішення болючих чопських футбольних проблем, вперше в історії нашого міста було створено «Федерацію футболу міста Чоп».
У минулу п’ятницю на стадіоні «Локомотив» відбулася установча конференція Громадської організації «Федерація футболу міста Чоп».
На цій конференції одноголосно головою Громадської організації було обрано Валерія Самардака таобрано інші структурні і виконавчі органи міської організації. Зі слів Валерія Володимировича, одним із найбільш болісних питань, що планує федерація втілити в реальність у найближчий час - це відновлення чопського дитячого футболу, адже всім відомо сьогоднішня фінансово-критична ситуація в міській ДЮСШ.
Отож, побажаймо новоствореній громадській організації успіхів на спортивній ниві та щодо конкретних планів їхньої діяльності редакція нашого видання планує отримати інтерв’ю в Самардака В.В. та опублікувати у наступних публікаціях.Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008