Один здоровий бик на «мерсі» катається під час мобіліза
Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Володимир Чубірко: Один здоровий бик на «мерсі» катається під час мобілізації, а інший простий та хворий чоловік має йти в АТО і без жодних гарантій!

Це прозвучало під час вітання на зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами, де були присутні господарі "білого дому" - Василь Губаль та Володимир Чубірко. Чиновники підкреслили, що великою мірою саме від воїнів-інтернаціоналістів залежить сьогодні встановлення миру та спокою в державі.


Очільники краю зазначили, що нинішня ситуація в країні дуже хитка, тому саме досвід "афганців" та знання може згуртувати значну частину населення Закарпаття, адже "в єдності – наша сила". Своїм прикладом ветерани війни можуть виховати закарпатську молодь справжніми патріотами, навчити сучасних захисників Вітчизни з гідністю виконувати свій військовий обов’язок, - підкреслили посадовці. Далі прозвучали наступні фрази.
Від Чубірка: "центральна влада обманює народ, бо те що відбувається в державі насправді - це старі корупційні схеми і жодних реформ!"
Щодо мобілізації, Володимир Чубірко взагалі був відвертий у неприпустимих, але таких реальних речах: "Один здоровий бик на "Мерседесі" катається під час мобілізації, а інший простий та хворий чоловік має йти в АТО без жодних гарантій від держави!" Він зауважив, що єдине, що вміє столична влада, так це "зігнати хлопців у котел і брехати їм, що все буде добре!"

Про те, що сам 38-річний голова облради Володимир Чубірко їздить щодня на роботу на престижному позашляховику марки "Мерседес" і на здоров'я не жаліється, але в АТО ні добровольцем-патріотом не піде, ні мобілізованим - ані чичирк...

За матеріалами інтернет-видання Uzhgorod.net.ua

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008