Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

За бюджетні порушення чопських посадовців покарали «дисциплінарним впливом»

Протягом літа минулого року за ініціативою міських активістів чопську владу перевіряла Державна фінансова інспекція Закарпатської області. Як відомо очолює цю інспекцію Микола Рябець, який декілька років тому назад, сам працював начальником фінансового управління Чопської міської ради.

Отже, підпорядковані йому ревізори перевіряли те, що колись підписував їхній начальник та тепер підписують безпосередні його наступники. Щоб не дуже засмучувати свого «боса», а можливо і за його вказівкою, перевірку міської влади зробили поверхневою. За її результатами написали акт, в якому сказали: в міській владі все законно, все в рамках чинного законодавства, ніякої корупції в стінах Чопської мерії немає.
Але для того, щоб чопська влада не була дуже «білою та пушистою» та їхній акт ревізії не виглядав зовсім ідеальним, перевіряючі ревізори, знайшли декілька маленьких «шалостей» окремих чиновників міської влади щодо дій з комунальним майном, землею та бюджетними коштами.
За цими фактами, перевіряючі потребували наказати винуватців порушень. Міський градоначальник довго не думаючи одразу знайшла порушників та видала на «гору» розпорядження від 21 жовтня 2014 року №7-с «Про заходи дисциплінарного впливу». Посилаючись на статті 147, 147¹ та 149 «Кодексу законів про працю в Україні» міський голова знайшла нове трактування закону у вигляді «дисциплінарного впливу у вигляді затримання присвоєння чергового рангу».
За махінації з комунальним майном, землею та бюджетними коштами міські чиновники легко віддулися «дисциплінарним впливом» .
На даний факт «окозамилювання» міським головою в розпорядчому документі не відреагувала ні фінансова інспекція, ні обласна та міжрайонна прокуратури. Порушень в чопській владі – немає, так вирішили закарпатські урядники, хоча в цей же час проти чопської влади за сприянням міських активістів відкрито понад десяток кримінальних проваджень.
З джерел дуже наближених до «владних коридорів міської влади» стало відомо, що дані «корупційні герої з акту перевірки» в кінці 2014 року отримали ще й немаленьку щорічну премію. Такий принцип діяльності сьогоднішньої міської влади, за корупційні порушення чинного законодавства отримуй премії.
У найближчому майбутньому чекайте наступних цікавих публікацій, після опрацювання шістдесяти трьох сторінкового акту ревізії фінансової інспекції чопської влади, адже в ньому є дуже багато цікавих інших «корупційних» моментів.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008