Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чому чопська міська влада не хоче створення Громадської ради? (Фотодокумент)

Історичні події Майдану призвели до активізації громадського руху в Україні. Відлуння долинуло і до нас, де активні мешканці міста активізували свою діяльність та діяльнсть громадських організацій. Протягом останніх років в місті свою активну позицію проводять декілька громадських організацій.

На хвилі революційного піднесення у багатьох містах України, в тому числі і на Закарпатті, при місцевих радах було створено Громадські ради. Неодноразово про створення такого дорадчого органу обіцяло нам, простим мешканцям міста, також керівництво нашого міста.
Завданням Громадської ради повинен бути контроль за діяльністю влади, надання консультацій та порад із найактуальніших та найважливіших питань життєзабезпечення міста. Тим більше, що тема народного контролю стала актуальною у місті після ряду гучних скандалів навколо продажу майже за безцінь комунального майна та відкриття проти міських посадовців понад десяток кримінальних справ.
Про необхідність налагодження відкритого діалогу між місцевою владою та громадою міста публічно наголошували міські активісти. Весною минулого року активні жителі Чопа зверталися до міської влади щодо створення Громадської ради, але на жаль все марно. Незважаючи ні на що, ні керівництво міської влади, ні місцеві депутати не спробували зробити свою діяльність прозорішою. Закритість та непрозорість їхньої діяльності інколи призводить майже до абсурду: із залу засідань сесій Чопської міської ради ледве не з бійками виганяються міські активісти та журналісти, депутати міської ради, зокрема, з підконтрольної міському голові партії «Єдиний Центр», взагалі вважають свій звіт про проведену роботу та виконані обіцянки перед виборцями конфіденційним, не надаються відповіді на запити щодо отримання публічної інформації, не опубліковується публічна інформація та постійно використовуються подвійні стандарти .
На відміну від очільників міста, громадськість Чопа давно зрозуміла необхідність та актуальність створення Громадської ради, куди б увійшли представники не владних організацій та політичних партій, а люди з активною громадською позицією. Вірячи в щире бажання міської влади працювати чесно та на благо людей, активісти міста вчергове звернулася до міської влади з вимогою створення Громадської ради.
І тут же отримали відповідь – виконавчий комітет не зобов’язаний створювати Громадську раду. Стає зрозумілим, що міська влада не хоче створення такого громадського органу, який реально контролюватиме виконання владою обов’язків, слідкуватиме за їхньою чесністю та перевірятиме раціональне використання бюджетних коштів.
На жаль теперішня влада Чопа живе стереотипами минулого та не хоче змінити той ганебний стан речей, свідками якого ми сьогодні є.
Лише повна зміна міської влади на чергових міських виборах відправить на смітник історії сьогоднішню чопську владу, яка так брутально потурає законними правами жителів міста.Мій Чоп

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008