Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
28/12/2016
· Новорічні та різдвяні привітання голови Федерації футболу міста Чоп
· Чоп колядуватиме 13 січня 2017 року
27/12/2016
· Державна будівельна експертиза надала позитивний висновок для проекту з будів
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопські «водяні війни» набирають нових обертів (Фотодокументи)

Неодноразові публікації нашого видання про критичні факти безгосподарності у сфері міського водопостачання не зрушили проблему з місця. Як ми уже раніше писали ВОДЧ-5 Львівської залізниці, які є виробником послуг з водопостачання води з річки Латориця у міські водопровідні крани, з лютого місяця підвищили у майже 7 разів вартість води до 8,33 грн./м ³.

В середині лютого цього року всі інформаційні стенди нашого міста були обклеєні оголошеннями, що з 19 лютого 2015 року міське комунальне підприємство «Тиса» розриває договір з водяниками ВОДЧ-5 і тепер мешканці багатоповерхівок повинні самостійно укладати договори на водопостачання за ціною 8,33 грн./м ³ з виробничим підрозділом Львівської залізниці «Ужгородська дистанція водопостачання».
Міська влада, як «риба набравши води в рот» уже роками не вирішує проблему міського водопостачання та неодноразово обманювала жителів міста необґрунтованими тарифами на воду, а тепер кинула своїх мешканців напризволяще.
Сьогодні всі ці ж інформаційні стенди нашого міста обклеєні іншими оголошеннями про те, що попередня інформація КП ЖКГ «Тиса» не відповідає дійсності та послуги з водопостачання для мешканців багатоповерхівок надаватиме МКП ЖКГ «Тиса».
Як бачимо, ні міські чиновники, ні представники ВОДЧ-5 чомусь не хочуть вирішити болюче питання міського водопостачання цивілізованим способом, шляхом проведення зустрічей чи переговорів, а займаються «інформаційними війнами» з обклеюванням міських стендів оголошеннями.
За дев’ять років свого одноосібного правління в Чопі міські чиновники ні одного разу не звернулися до водяників-залізничників щодо врегулювання проблеми міського водопостачання.
Чому так? Скільки ще терпіти цей міський безлад? І чому повинні від цього страдати прості мешканці міста?
Бачачи таку ситуацію можна зробити висновок, що чопські «водяні» війни набирають нових обертів і будуть тривати, напевно, до осені, часу зміни міської влади.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008