Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/12/2016
· З Різдвом Христовим !
ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT !
09/12/2016
· Чопська міська новорічна ялинка запалить свої святкові вогні 19 грудня
08/12/2016
· Чоп зайняв перше місце у перевиконанні бюджету за 11 місяців 2016 року
05/12/2016
· Завтра в Чопі введуть в експлуатацію зведений для військових будинок
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Представники Держрибоохорони вважають діяльність ГО «Чопські рибалки » зразковою (Фоторепортаж)

Як ми уже раніше писали, 19 березня цього року в приміщенні Чопського міського Будинку культури відбулася звітна конференція Громадської організації «Чопські рибалки».
Участь в конференції взяли понад 80 чопських рибалок, представники Головного управління Держрибоохорони Закарпаття та серед запрошених були також представники Чопського прикордонного загону, які розглянули декілька питань діяльності міської організації.

Звітуючи перед присутніми про роботу ГО, її голова Самардак В.В. наголосив, що у 2014 році спільними зусиллями міській організації вдалося зробити дуже багато.
Тут слід відмітити закупівлю за власні кошти мальків загальною вагою близько 200 кг та зариблення ним навколишніх водоймищ, проведення весняної акції «Чистий беріг» з очищення приозерних територій, допомога чопським прикордонникам, які відправлялися в зону АТО, проведення разом з інспекторами рибоохорони Закарпаття рейдових перевірок з охоронної роботи, очищення ставка «Камяний кубік » та майже головна заслуга - це дозвіл на риболовлю на річці Тиса.
Минулого року таким задоволенням скористалося понад 150 рибалок.
Завдячуючи тісній співпраці між Громадською організацією та Чопським прикордонним загоном, у цьому році уже погоджено списки, в якому уже понад 200 міських рибалок матимуть можливість відпочити та порибалити на річці Тиса.
Запрошені представники Головного управління Закарпатдержрибоохорони були дуже задоволені діяльністю міської організації та запевнили, що ГО «Чопські рибалки» можна вважати зразковою за відкриту, прозору роботу та проведені нею рибоохоронні заходи.
Підводячи підсумки конференції було прийнято рішення щодо продовження принципової та рішучої боротьби із браконьєрством та проведення протягом цього року ще ряду біотехнічних заходів на водоймищах, які знаходяться на прилеглій до міста території (очищення ставків та їхнє зариблення мальком).

PS. Враховуючи, що в нашому місті діє понад 30 інших громадських організацій хотілося, щоб вони брали приклад з публічної діяльності ГО «Чопські рибалки» та так публічно і відкрито проводили свої збори та конференції.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008