Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопська влада оголосила війну активістам

Безкарна діяльність чопських чиновників протягом останніх років починає закінчуватися і дала свій результат у вигляді 17 відкритих кримінальних проваджень та декількох судових позовів, які лягли непосильним тягарем на їхні плечі. Активна діяльність міських громадських організацій та окремих мешканців стала для влади «колом в оці», а особливо керівникам чопської влади.
Деякі міські активісти уже неодноразово відчули утиски місцевої влади.

Одним із таких фактів чопського беззаконня можна назвати рішення депутатів міської ради, яке вони прийняли 20 березня цього року. Міське керівництво руками депутатів виключило зі складу виконавчого комітету принципового міського громадського діяча Валерія Самардака.

Причина виключення, яку затвердили міські обранці банально проста – звернення членів виконавчого комітету про те, що Валерій Володимирович пропустив декілька засідань виконавчого комітету.

Переглядаючи копію звернення членів виконавчого комітету, поспіхом складеного 19 березня на кінець робочого дня та аналізуючи раніше отримані протоколи останніх п’яти останніх засідань виконкомів можна твердо сказати, що серед підписантів є члени виконкому, які пропустили всі останні засідання, але чомусь 19 березня з’явилися та підписали звернення, а інші підписанти також не дуже систематично відвідували виконкоми.

А можливо причина виключення зовсім інша - принципова позиція міського громадського активіста Валерія Самардака.
Валерій Володимирович є одним із найактивніших та найпублічніших членів виконавчого комітету, постійно і відкрито вказував на незаконність дій міських чиновників. Постійна допомога людям похилого віку: ветеранам війни та праці, відновлення водопостачання на міському кладовищі, будівництво спортивних площадок, створення міської Федерації футболу та участь в відновленні чопського футболу, роботи із благоустрою в місті та багато інших благодійних ініціатив було зроблено цим активним міським меценатом за власні кошти.

Публічні виступи щодо незаконних комунальних тарифів, проти яких проголосував лише він один та які оскаржує в судовому порядку, активна діяльність очолюваних ним громадських організацій, відновлення риболовлі на річці Тиса, допомога військовослужбовцям, які відправлялися в зону АТО, ініціювання створення Громадської ради, яку міська влада чомусь боїться створити, намагання встановити системи оnline транслювання засіданнь виконкомів чи сесій міської ради стали дуже не до вподоби керівництву міської влади.

Крім того, тут слід також відмітити, що Самардак В.В. виступає одним із ключових свідків у кримінальному провадженні щодо незаконної вирубки дерев у нашому місті за лівими дозволами виданими заступником Чопської міської ради Буркушем А.А.

Бачачи таку активну діяльність мешканця міста, керівництво влади, як зазвичай з порушенням законодавства, вирішило позбутися його, виключивши зі складу виконавчого комітету Чопської міської ради.
У головах міських керманичів думки про виключення Валерія Володимировича з цього міського владного органу назрівали дуже давно.

Тут можна згадати серпневий випадок минулого року, коли за «липовим» Протоколом засідання депутатської комісії з питань законності, охорони правопорядку, регламенту та депутатської етики, яке не проводилося на офіційному сайті міської ради декілька днів був оприлюднений проект рішення сесії про виведення зі складу виконкому Самардака В.В.
Як стверджували троє міських депутатів (Нестеренко В.В., Гіжан І.С., Чонтош К.М.) вони не брали участь в обговоренні такого проекту рішення тому, що засідання Постійної комісії з питань законності, охорони правопорядку, регламенту та депутатської етики не проводилось. Отже, проект рішення сесії був складений за неіснуючим «липовим» документом.
Принципова позиція вищеназваних міських депутатів та висвітлення корупційності цього випадку в Інтернеті заставили міських чиновників дати задній хід.
Повну публікацію про цей факт можна переглянути за цим посиланням.

Перша спроба для міської влади виявилася невдалою, але на цьому міські чиновники не заспокоїлися.
Уже в кінці минулого року міська влада своїм рішення уже виключила Самардака В.В. зі складу Комісії з визначення збитків власникам землі та землекористування, яку він очолював з 2012 року. Саме ця комісія у цьому ж році виявила факт неодержання в міський бюджет від ТОВ «Дельта Вест Ойл Груп» за користування земельною ділянкою загальною площею близько 0,9 га коштів в сумі понад 140 тисяч гривень. Комісія підготувавши всі документи, передала їх для подальшого вирішення керівництву міської ради, але завдячуючи «бездіяльності та пасивності міських чиновників» бюджет міста так і недоотримав дані гроші. Напевно така принципова робота комісії була не дуже вигідна міському керівництву.

І ось, 20 березня, без попереднього оприлюднення та з голосу на засідання сесії було внесено проект рішення «Про внесення змін до складу виконавчого комітету», який міські обранці одобрили.
Правда, серед 22 присутніх на цій сесії депутатів двоє проголосували «проти».
Як бачимо міській владі не потрібні принципові члени виконавчого комітету.

Враховуючи суспільний інтерес до даного питання наше видання попробує отримати коментар з цього питання у Валерія Володимировича Самардака, тому чекайте на наступні публікації.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008