Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ВАЛЕРІЙ САМАРДАК : «Дуже прикро, що міська влада не займається вирішенням багаточисельних болючих комунальних проблем, а бореться з міськими активістами»

Як ми уже раніше писали у своїй статті «Чопська влада оголосила війну активістам» , рішенням сесії Чопської міської ради було виведено з складу виконавчого комітету принципового громадського активіста Самардака В.В. Враховуючи суспільний інтерес до даного питання наше видання отримало коментар з цього питання у Валерія Володимировича Самардака.Валерій Володимирович, прокоментуйте, будь ласка, чому було прийнято таке рішення про виведення Вас зі складу виконавчого комітету Чопської міської ради?

Ви настільки точно і глибоко передали хронологію щодо виключення зі складу виконкому, що мені добавити практично нічого. Вами було наведено стільки прикладів, тому я впевнений, що у ваших читачів складеться правильна картина про істинні причини такого рішення місцевої влади. Що ж тут можна сказати. Мене неочікувано здивувало інше. Через декілька годин після завершення сесії міської ради до мене зателефонували декілька депутатів міської ради ( аж сім! ) з вибаченнями про те, що вони так проголосували та з своїми поясненнями.
Я розумію сьогоднішню ситуацію в місті, розумію їхнє становище, тому на нікого зла не тримаю.
Крім того, хочу подякувати всім членам виконавчого комітету міської ради, в тому числі і тим, хто підписав звернення проти мене, за спільну роботу протягом майже 5 років.
Єдиним, за чим я жалію, це те, що мені не вдалося втілити в життя, а вірніше мені цинічно не дали, встановити в залі засідань відеокамери, які би в режимі реального часу транслювали будь-які засідання міської влади. Я думаю, що громада нашого міста від цього тільки би виграла.
Я впевнений, що восени уже цього року ми до цього прийдемо, адже життя продовжується.

Які будуть Ваші майбутні дії на це рішення?

Відкрито говорячи, я поки-що не знаю? Позов у суд? Можливо. Попереду ще багато планів і роботи на благо громади Чопа і тому вся ця судова суєта буде нічого варта ніж ті завдання, які стоять перед мною. Дуже прикро, що міська влада не займається вирішенням багаточисельних болючих комунальних проблем, а бореться з міськими активістами. В будь якій пораді, критиці чи висловлюваннях завжди є доля правди.
Зараз, просто необхідно працювати, а час розставить все на свої місця.

Валерію Володимировичу дякуємо Вам за надане інтерв’ю та бажаємо успіхів у подальшій громадській діяльності.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008