Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКА ВЛАДА ПОТУРАЄ «САМОБУДАМ». НУ, СКІЛЬКИ ЧАСУ ЦЕ ТРИВАТИМЕ?! ( ФОТО та ВІДЕО)

Ми уже неодноразово писали про відсутність виваженої та продуманої містобудівної політики у нашому місті. Внаслідок цього будівництво ведеться хаотично, що в свою чергу спотворює архітектурний вигляд Чопа.
Створена в 2008 році та оновлена у цьому році міська містобудівна рада чомусь такими питаннями не займається. Будівлі-мутанти продовжують рости, як на дріжджах перетворюючи наше містечко у такий собі «Шанхай».

В минулих публікаціях ми уже писали про незаконне встановлення споруди площею понад 20 м² в пішохідній зоні із захопленням значної частини тротуару прогулянкової території центру міста.
Як бачимо, із вікон міської влади міському керівництву чомусь не видно такого брутального будівництва.
На адресу нашого видання надійшов цікавий лист щодо добудови до багатоповерхового комунального міського будинку, тепер уже самими мешканцями багатоповерхівки.
Щоб переконатись в цьому насправді, ми направили нашого фотокореспондента на цей об’єкт. Те, що зафіксував об’єктив фотоапарата, наводить на роздуми. Будівництво завершено, а це вірна ознака того, що в конструкцію багатоповерхівки було внесено зміни, і навряд чи на законних підставах. Добудова напевно здійснювалася з видаленням частини несучої стіни багатоповерхівки, а це може призвести до її послаблення та руйнуванню будинку. Країна пам’ятає чисельні аварії з руйнування багатоповерхівок із летальними випадками через самостійні та незаконні зміни їхніх конструкцій.
Хто ж такий впливовий, що має можливість в такий спосіб здійснювати добудову? Хто надав дозволи на таку добудову?
Спілкуючись з сусідами стало відомо, що власниками цих добудов є мешканці першого поверху комунального будинку Карташова Л.І та Іштовка Б.В.Отже, одним із власників самовільно добудованої споруди є депутат Чопської міської ради, міський обранець, який чомусь дбає про свої блага, а не про своїх виборців, дуже наближена до керівництва міської влади особа.
Другим власником споруди є Іштовка Б.В., наближена особа до секретаря Чопської міської ради.Як бачимо, наближеним до керівництва міської влади особам можна все, навіть змінювати конструкцію несучої стіни багатоповерхового комунального будинку.

Тут можна згадати ще один факт, коли нещодавно в дворі ще одного багатоквартирного комунального будинку по вул. Головній на прибудинковій території несподівано з`явився двохповерховий пентхауз. Виявилось, що збудувала його Оксана Івановська – спеціаліст загального відділу Чопської міської ради, надійна помічниця міського голови.
Щедрі чопські депутати незаконно виділили Івановській Оксані у самому центрі міста невеличкий клаптик землі площею 30 м² під гараж. В українському законодавстві, нема жодної законної підстави для виділення у приватну власність земель так званих прибудинкових територій, які по суті є землями загального користування. Але для людини, наближеної до міського голови, як бачимо, можна все, навіть трохи наплювати на закон. І знову як бачимо замість незаконного гаража появився незаконний новозбудований пентхауз.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008