Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопська міська рада за цілісність майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня станції Чоп»

20 березня, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Чопська міська рада прийняла рішення “Про прийом до комунальної власності міста Чоп майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня ст. Чоп ДТГО «Львівська залізниця».
Подібні рішення сьогодні приймають органи місцевого самоврядування по всій Україні, водночас усі вони стикаються з однією й тою ж проблемою – “Укрзалізниця намагається залишити громадам лише голі стіни медичних закладів, попередньо вивізши звідти більшість обладнання, техніки, меблів тощо.

Так, на адресу залізничних лікарень Чопа, Ужгорода, Королева та Мукачева надійшов лист із Ужгородської дільниці Львівської залізниці , в якому від даних медичних закладів вимагається надіслати в управління кольорові фотографії кожного основного засобу для розгляду їх на комісії щодо розпорядженням майном. У випадку ДЗ «Вузлова лікарня ст. Чоп – це lдекілька десятків найменувань, які залізниця хоче повернути собі у власність. Йдеться про кондиціонери, меблі, інвентар, телевізори, холодильники, морозильні камери, кухонні плити, пральні машини, автомобіль тощо. Причому, цікавлять Львівську залізницю лише справні засоби. Все інше вони готові залишити на балансі лікарень.
Така ситуація неабияк занепокоїла міську владу. За дорученням міських депутатів вони , звернулися до Генерального прокурора України Віктора Шокіна, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, голови Закарпатської ОДА Василя Губаля, усіх можливих структур «Укрзалізниці» зі зверненням, в якому просить забезпечити цілісність майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня ст. Чоп ДТГО «Львівська залізниця».
“Прийом до комунальної власності міста Чоп Вузлової лікарні ст. Чоп – це надзвичайно важливе рішення для громади Чопа, оскільки воно вирішує цілий ряд нагальних соціальних проблем пов’язаних із забезпеченням охорони здоров’я громадян нашого міста та доступу до медичних закладів, – йдеться у зверненні. – Ми свідомі того, що прийом у комунальну власність даної медичної установи в майбутньому накладе значне фінансове навантаження на бюджет міста Чоп, однак ми готові утримувати цей об’єкт в належному стані, забезпечувати необхідним медичним обладнанням та медикаментами.
Водночас нас насторожує інформація, яка надходить з різних джерел, про те, що представники окремих підрозділів Львівської залізниці намагаються позбавити ДЗ «Вузлова лікарня ст. Чоп цілого ряду найменувань основних засобів медичного закладу. Таким чином порушується цілісність майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня ст. Чоп ДТГО «Львівська залізниця», що призведе до значного погіршення якості надання медичних послуг в даному медичному закладі, або ж взагалі унеможливить його роботу”.
Міська влада просить високопосадовців взяти ситуацію під особистий контроль і, як того вимагає Законодавство України, забезпечити цілісність майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня ст. Чоп ДТГО «Львівська залізниця» і передати його у тому вигляді, в якому він перебуває сьогодні.
“В свою чергу заявляємо, що Чопська міська рада, громада міста разом із залізничниками, робитиме все можливе та вдаватиметься до усіх передбачених Законом дій, аби забезпечити цілісність майнового комплексу ДЗ «Вузлова лікарня ст. Чоп ДТГО «Львівська залізниця»”, – завершується звернення.

За матеріалами сайту Чопської міської ради

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008