Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

За невиплату зарплати працівникам проти директора Чопського ЖКГ «Тиса» відкрито кримінальне провадження

В мережі Інтернет видання «Трибуна» опублікувало статтю про відкриття ще одного кримінального провадження, тепер уже проти директора Чопського МКП ЖКГ «Тиса», за фактами заборгованості працівникам заробітної плати.

Відомо, що у Чопі з роботою завжди було сутужно, тому беззахисним проти свавілля роботодавця працівникам доводиться з усіх сил «триматися» за своє робоче місце. Однак, працювати безплатно ніхто не зобов`язаний.
Працівникам комунального підприємства «Тиса» систематично затримують заробітну плату без будь-яких пояснень зі сторони директора. Вони навіть не знають скільки саме коштів заборгувало їм підприємство, тому що ніхто не видає їм виписки з відомості про нарахування та відрахування коштів. «Полюбовно» домовитися із Олеаном Ю.А. в працівників підприємства не виходить, тому вони звернулися з проханням про допомогу до активістів ГО «СНК-Чоп», а ті, в свою чергу, до правоохоронних органів. Адже за невиплату або несвоєчасну виплату заробітної плати передбачена сувора відповідальність.
Саме тому, працівниками міліції на початку лютого цього року стосовно вказаного злочину, відкрито нове кримінальне провадження за ст. 175 ч.1 КК № 12015070170000190.
Про даний злочин міліція знала і раніше, але фактично ніяких дій не проводила та спускала все на гальмах до тих пір, поки працівники не звернулися до члена виконкому Самардака В.В. та депутата Верховної Ради Лунченко В.В. Лише після цього, слідство, нарешті, активізувалось, а Олеан Ю.А зрозумів що, на цей раз відбутися легким переляком не вдасться, тому став поспіхом, частинами виплачувати, зароблені гроші своїм працівникам.
Безкарність та вседозволеність, яку мешканці міста спостерігають під час встановлення незаконних тарифів, призводить до ще більшої його зухвалості, але рано чи пізно за злочини треба відповідати. Згідно законодавства України, затримка зарплати навіть на один день, уже є правопорушенням і тягне за собою відповідальність.
Якщо зарплату безпідставно не виплачують більше одного місяця, роботодавцеві загрожує величезний штраф або, навіть, позбавлення волі.

Довідково
Заробітна плата повинна виплачуватися працівникові регулярно в робочі дні в строки, встановлені в колективному договорі, не рідше двох разів на місяць, не більше як через 16 календарних днів. Якщо день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні. При цьому заробітна плата працівникам за всю щорічну відпустку («відпускні») виплачується не пізніше, ніж за три дні до початку відпустки.
Згідно зі статтею 175 ККУ за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності, передбачається покарання у вигляді штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Ще більше покарання передбачено, якщо невиплата вчинена внаслідок нецільового використання коштів, призначених для виплати заробітної плати: штраф від 1 000 до 1 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами інтернет-видання «Трибуна»

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008