Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Обіцянки та реалії чопського комунального сьогодення (Відео)

Житлові будинки у нашому місті давно знаходяться у жалюгідному становищі. Постійне протікання покрівель, обвалена стінна штукатурка та протікаючи водяні і каналізаційні підвальні труби - це все сьогодення міського комунального житлового фонду. Значна кількість містян уже давно не надіються на міську владу та самостійно за власні кошти роблять ремонти.

На адресу нашого видання від мешканців нашого міста надійшов лист з відеоматеріалами щодо жалюгідного стану першого під’їзду в будинку по провулку Прикордонників 6.
Влітку 2012 року мешканці цього під’їзду зібравши кошти власними силами провели внутрішній ремонт під’їзду, встановили нові вхідні двері та засклили віконні рами. Своєю чистотою під’їзд їх радував до середини минулого року, коли за кошти міської влади здійснювався ремонт частини даху цього будинку.
Після цього ремонту, за півроку з охайного під’їзду він перетворився на обшарпаний та облуплений, адже стінна штукатурка не витримала осінньо-зимових дощів і різдвяних морозів та осипалася до цегли з п’ятого по перший поверх. У окремих місцях уже почалася руйнуватися і цегла та існує загроза випадання віконних рам.
Що ж сталося?
У січні цього року мешканці цього дому звернулися до Самардака В.В., який з відповідним запитом звернувся до керівництва міської влади. З отриманої відповіді можна побачити, що причиною руйнування в під’їзді стала забита водостічна труба.
У своїй відповіді, керівництво міської влади запевнило, що з настанням сухої та теплої погоди ці роботи будуть виконані.
На вулиці середина квітня, стоїть тепла і суха погода, але свої комунальні обов’язки міська влада чомусь не спішить виконувати.
Як, бачимо проблеми містян чомусь не дуже цікавлять сьогоднішню міську владу, тому її зміна на чергових місцевих виборах в нашому місті назріла уже давно.Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008