Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

У виконавчому комітеті Чопської міської ради працює «Невидимка», а громадськими організаціями керують …?! (Відео)

Сьогодення в нашій державі пропагує відкритість. Занавіски закритості останнім часом впали навіть із архівних документів державних силових структур та служб. Майже у кожному своєму виступі Президент України та й інші високопосадовці нашої держави одноголосно проголошують про відкритість влади.
Дуже жаль, що до крайнього західного містечка України, міста Чоп, чомусь ця відкритість докочується дуже важко.


В час комп’ютеризації, інформатизації та глобалізації всесвітньої мережі Інтернет є одним із джерел, яке повинно інформувати мешканців міста про його життя та діяльність влади. Кожний державний орган влади сьогодні має свій офіційний сайт, такий офіційний сайт має і наша чопська міська влада, який можна побачити за цим посиланням .
Попробуємо проаналізувати офіційний інформаційний ресурс Чопської міської ради.

Офіційним сайтом міська влада володіє ще з 2007 року, але він завжди не мав належного інформаційне наповнення. Протягом минулого року на сайті міської ради появилася дуже величезна кількість інформації, немов гриби після теплого літнього дощу, яку міські чиновники останніми роками приховували. Стимулом для цього стали наполягання міських активістів та подання різних контролюючих органів. Після такого інформаційного прориву, сайт міської ради часто не працював або дуже «глючив», про що ми писали у попередній статті «На сайт Чопської міської ради напала «лихоманка».

У кінці лютого місяця цього року сайт Чопської міської ради зазнав реконструкції та змін. Розробниками та дизайнерами було внесено зміни в його структуру, прибрано багато непотрібних посилань, дублювань чи потроювань, добавлено декілька сучасних інформаційних повідомлень. Споглядаючи на міський владний ресурс він спочатку видається симпатичним. Можна було би сказати, що міські чиновники нарешті прозріли та хочуть відкритості, якби не інформаційне наповнення сайту.
Одним із критеріїв відкритості влади - це своєчасне оприлюднення правдивої інформації щодо діяльності влади чи інформації створеної в процесі діяльності влади.

Тепер все по-порядку. Переглядаючи посилання «Громадські організації міста Чоп» можна побачити, що в нашому містечку їх нараховується аж 29. Як для нашого маленького містечка то напевно багатенько. Правда в переліку немає об’єднань та громадських організацій, які зареєстровані протягом останнього року, але є декілька організацій, що зареєстровані в Ужгородському районі, за межами міста. Читаючи список організацій можна з впевненістю сказати, що сьогодні з 29 організацій лише декілька працює, все інше – «пустишки».
Дивлячись дальше, більш ніж цинічною виглядає інформація оприлюднена на офіційному сайті Чопської міської ради про те, що окремими громадськими організаціями в місті керують «спочивші у Бозі особи» які уже давно померли.
Що це? Чому так? Хто повинен навести в цьому лад?

Рухаємось дальше і читаючи посилання «Релігійні громади» бачимо, що в нашому містечку діє вісім релігійних громад, але знову в списку немає нових релігійних громад, які створені протягом останнього року. Проглядаючи перший рядок цього списку бачимо, що керуючим Мукачівською єпархією УПЦ є єпископ Агапіт (Бевцик).
Знову інформація виставлена на сайті є неправдивою, адже сторінки енциклопедичного Інтернету говорять, що ще в 2007 році єпископ Агапіт ( Бевцик) був звільнений від керування Мукачівською єпархією. Тобто дана інформація не зазнавала змін ще з 2007 року. Більше не буде аналізувати дане посилання та залишимо цю роботу відповідальній особі міської влади, яка отримує за це заробітну плату.

Проглядаючи наступні інформації сайту можна знайти ще понад двадцять різноманітних неточностей, помилок та інших неправдивих повідомлень. В старій версії офіційного сайту міські чиновники дуже часто забували оприлюднювати протоколи засідань виконавчого комітету так і зараз ця забудькуватість знову спостерігається. Ну і якщо мова зайшла про виконавчий комітет Чопської міської ради, то з інформації розміщеної на офіційному сайті міської влади виглядає так, що у ньому працює «невидимка» . Так-так, дійсно, у виконкомі працює «невидимка» або міська влада знову щось дуже ретельно приховує.

Щоб не бути багатослівним, полистаємо посилання та переглянемо список членів виконавчого комітету Чопської міської ради. Станом на ранок 23 квітня 2015 року в складі виконавчого комітету було ще прізвище Самардак В.В., хоча ще на березневій сесії міська влада, після декількох спроб, вивела його з складу виконкому.
Після того, як Валерій Володимирович хотів 23 квітня відвідати засідання виконкому та повідомив міських чиновників, що на офіційному сайті міської ради у оприлюдненому складі виконкому присутнє його прізвище, міські чиновники знітилися та тихесенько в післяобідню пору прибрали його прізвище.
Ну що ж тут такого скаже пересічний користувач Інтернету: було, зняли, стало. Так, але переглядаючи саме рішення №27 березневої сесії Чопської міської ради від 20 березня 2015 року можна прочитати наступне: «2. Затвердити склад виконавчого комітету Чопської міської ради у кількості 15 осіб»
Читаючи список членів виконкому, оприлюднений на кінець дня, 23 квітня, на сайті міської ради виходить, що у виконавчому комітеті Чопської міської ради п’ятнадцятим членом виконкому працює «невидимка» .
Кого так ховає міська влада, чи знову рішення сесії міської ради неправдиве? Залишимо це питання відповідним контролюючим органам.

Чому в такій жалюгідній ситуації опинився офіційний сайт Чопської міської ради?
Чому відповідальний адміністратор міського інформаційного ресурсу не дбає про наповнюваність сайту?
Відповідей тут може бути декілька.
Як бачимо, міський чиновник, в посадові обов’язки якого входить дана робота не дуже дбає за офіційний інформаційний ресурс, не переживає за правдивість оприлюдненої інформації. Чи потрібні нам такі заробітчани, питання залишимо відкритим.
Будемо надіятися, що після цієї статті на офіційному сайті Чопської міської ради нарешті буде наведено лад, а іншому випадку ми оприлюднимо всі інші «ляпуси» Чопської міської ради, адже їх ще на ресурсі є багатенько.Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008