Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопські рибалки розпочали цьогорічний сезон риболовлі на прикордонній річці Тиса

Уже декілька років у нашому місті активно працює міська громадська організація «Чопські рибалки». Саме завдячуючи керівництву цієї організації уже два роки містяни рибалять на прикордонній річці Тиса. Результатом наполегливої роботи рибалок став чистий берег в місцях риболовлі, де вони мають можливість комфортно відпочивати за улюбленою справою та виловлювати значні трофеї.

Цього року чопські рибалки розпочали процес підготовки до рибалки на прикордонній річці своєчасно. Прозвітувавшись за проведену роботу в минулому році організація з новими силами продовжила свою діяльність, адже кількість бажаючих рибалити на річці Тиса значно зросла і на початок квітня їх уже було понад 230 містян.
Опрацювавши велику кількість заяв та документів, як зазвичай, голова міської громадської організації «Чопські рибалки» Валерій Самардак в середині квітня погодив список рибалок в міському відділі міліції та затвердив їх в Чопському прикордонному загоні.
Всі були готові до початку риболовлі на Тисі, але тут в діяльність громадської організації втрутилась чопська влада, вона також забажала погоджувати ці списки.
Тут слід звернути увагу, що в попередні роки допуск членів «Чопські рибалки» до риболовлі на річці Тиса здійснювався за списками, які ніколи не погоджувалися виконавчим комітетом Чопської міської ради, але чомусь в 2015 році ситуація кардинально змінилася.
Що стало причиною такої незаконної вимоги чопської влади щодо обмежень конституційних прав громадян на реалізацію своїх інтересів в сфері аматорської риболовлі на прикордонній річці Тиса?
Нездорові політичні амбіції окремих посадових осіб місцевого самоврядування напевно хотіли зруйнувати добрі традиції тісної співпраці Чопського прикордонного загону та найчисленнішої і найвідповідальнішої міської громадської організації «Чопські рибалки».
Порушення конституційних прав двохсот тридцяти шести членів громадської організації могли призвести до значної соціальної напруги в місті, адже органи місцевого самоврядування не повинні перешкоджати діяльності громадським організаціям, а навпаки сприяти їхній діяльності.
Так чи в Європу крокує сьогоднішня чопська влада з такими цинічними діями. Напевно, що ні.
Майже після місячних баталій 236 міських рибалок з 8 травня цього року відкрили цьогорічний сезон риболовлі на прикордонній річці Тиса.
Громадська організація «Чопські рибалки» інформує, що запуск рибалок на річку Тиса, здійснюється згідно раніше затвердженого списку та правил режиму допуску в прикордонну зону 3 рази на тиждень у визначені дні: п’ятниця, субота, неділя.

Наявність паспорта громадянина України для пропуску в прикордонну зону обов’язкова.Для всіх бажаючих містян, які цього року не були включені в списки але бажають відпочивати та рибалити на річці Тиса в наступному році потрібно звернутися до голови громадської організації «Чопські рибалки» Самардака В.В. за наступною адресою: м. Чоп, вул. Квітова 27, «Пролісок».

Всім рибалкам хочемо побажати гарного відпочинку за улюбленою справою, вдалого місця риболовлі та великого улову!

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008