Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Окремими чопськими міськими управліннями керують технічні працівники або як обдурити закони України «по-чопськи»

Важке економічне становище у нашій державі зумовлює центральну владу шукати все нові й нові способи, щоб стабілізувати стан в державі.
Так в Україні з 1 квітня 2015 р., набрали чинності закони про тимчасове обмеження пенсій працюючим пенсіонерам. Даний закон стосується також службовців органів місцевого самоврядування, але чопські чиновники, як завжди, знайшли лазейку, щоб вчергове не виконати, а обдурити закон по-своєму, по-чопськи.

Дійсно з 1 квітня 2015 року працюючі пенсіонери у міській владі мали прийняти для себе рішення: працювати й надалі чи йти на заслужений відпочинок, адже державні службовці-пенсіонери не мають більше права получати заробітну платню та ще немаленьку пенсію.
У чопській владі таких пенсіонерів четверо: Фелдій О.П., Касьян В.І., Сігайов В.Д., та Бецко М.В.
Секретар Чопської міської ради відмовилась від своєї пенсії, адже як можна залишити щомісячну заробітну плату розмірі 22500 грн.
Іншим пенсіонерам пощастило набагато більше, адже керівництво чопської влади, як завжди, креативно вирішило питання працевлаштування старих, неймовірно відданих кадрів.
Не дуже переймаючись суттю питання, 30 квітня 2015 року, 22 депутатів, одноголосно своїм рішенням 37 сесії Чопської міської ради №3 внесли зміни в штатний розклад виконавчих органів чопської влади, де у структурі окремих управлінь з’явився утаємничений технічний персонал. Так-так! Саме тепер начальники окремих управлінь, відокремлених юридичних структурних підрозділів, стали називатися технічним персоналом міської ради.
Чому так?
А відповідь тут проста, технічний персонал має право одночасно працювати та отримувати зарплату і пенсію, а держслужбовці - ні.
Відтак, вказані особи більше не службовці органів місцевого самоврядування, а технічний персонал: прибиральники, робітники чи завгоспи, які виконують функції держави у нашому місті.
Дуже цікавим виглядає факт, як начальник Управління міського господарства, технічний персонал, підписуватиме різноманітні фінансові документи та керуватиме підлеглими йому державними службовцями, або як начальник Відділу з питань мобілізаційної, оборонної та кадрової роботи, технічний персонал, відповідатиме за роботу із секретною документацією.
Отже, закони нашої держави чомусь писані не для чопських чиновників, адже вони ці закони України з легкістю обманюють та дурять по-чопськи.

Враховуючи даний факт наше видання звернулося в Національне агентство з питань державної служби України, тому шановні читачі, чекайте наступних цікавих публікацій.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008