Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

«Федерація футболу міста Чоп» допомагатиме Чопській пожежно-рятувальній частині №7 (Фото)

Горе, яке на початку травня, завітало у одну із чопських сімей у вигляді пожежі приватного будинку витягнуло на поверхню велику кількість проблем, пов’язаних із пожежною безпекою містян.
Державна пожежно-рятувальна частина №7, що дислокується в нашому місті обслуговує крім Чопа ще 17 навколишніх населених пунктів, про те матеріально – технічний стан забезпечення підрозділу доволі складний, адже двох застарілих пожежних машин недостатньо.

Автомобілі, які знаходяться на озброєнні давно вичерпали свій термін експлуатації та потребують заміни або поточного ремонту, пожежне депо розміщене в аварійній будівлі, яка потребує капітального ремонту, а пожежний підрозділ недоукомплектований технічним устаткуванням та рятувальним обладнанням. Особливо гостро відчувається проблема оновлення пожежних рукавів, що знаходяться на озброєнні, придбання сучасних пожежних стволів та іншого рятувального обладнання.
Протипожежне водопостачання міста знаходиться задовільному стані, адже на початок травня цього року із 61 гідранта, які повинні використовуватися при пожежах 14 залишається несправними, тиск води у системі водопостачання низький та в місті відсутнє пожежне водоймище, яке в випадку виходу з ладу насосу водопостачання або в зв’язку з аварійним відключенням його електропостачання стає єдиним можливим місцем забору води для пожежогасіння.
Незважаючи на всі ці негаразди Чопська пожежно-рятувальна служба завжди готова стати на захист життя та добробуту жителів міста.
Знаючи про таку ситуацію в пожежній частині, громадьською організацією «Федерація футболу міста Чоп» було куплено три пожежних рукави. Як запевнив Валерій Самардак, міська організація не лише займатиметься популяризацією та розвитком дитячого футболу в місті, а береться всіма доступними силами та засобами допомагати чопським пожежникам, адже безпека життя людей повинна бути на першому місці.
Будемо надіятися, що після проведення адміністративної реформи, сприятимуть та допомагатимуть у зміцненню матеріально-технічну бази Чопської пожежно-рятувальної частини №7 також органи місцевого самоврядування.Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008