Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

«Федерація футболу міста Чоп» допомагатиме Чопській пожежно-рятувальній частині №7 (Фото)

Горе, яке на початку травня, завітало у одну із чопських сімей у вигляді пожежі приватного будинку витягнуло на поверхню велику кількість проблем, пов’язаних із пожежною безпекою містян.
Державна пожежно-рятувальна частина №7, що дислокується в нашому місті обслуговує крім Чопа ще 17 навколишніх населених пунктів, про те матеріально – технічний стан забезпечення підрозділу доволі складний, адже двох застарілих пожежних машин недостатньо.

Автомобілі, які знаходяться на озброєнні давно вичерпали свій термін експлуатації та потребують заміни або поточного ремонту, пожежне депо розміщене в аварійній будівлі, яка потребує капітального ремонту, а пожежний підрозділ недоукомплектований технічним устаткуванням та рятувальним обладнанням. Особливо гостро відчувається проблема оновлення пожежних рукавів, що знаходяться на озброєнні, придбання сучасних пожежних стволів та іншого рятувального обладнання.
Протипожежне водопостачання міста знаходиться задовільному стані, адже на початок травня цього року із 61 гідранта, які повинні використовуватися при пожежах 14 залишається несправними, тиск води у системі водопостачання низький та в місті відсутнє пожежне водоймище, яке в випадку виходу з ладу насосу водопостачання або в зв’язку з аварійним відключенням його електропостачання стає єдиним можливим місцем забору води для пожежогасіння.
Незважаючи на всі ці негаразди Чопська пожежно-рятувальна служба завжди готова стати на захист життя та добробуту жителів міста.
Знаючи про таку ситуацію в пожежній частині, громадьською організацією «Федерація футболу міста Чоп» було куплено три пожежних рукави. Як запевнив Валерій Самардак, міська організація не лише займатиметься популяризацією та розвитком дитячого футболу в місті, а береться всіма доступними силами та засобами допомагати чопським пожежникам, адже безпека життя людей повинна бути на першому місці.
Будемо надіятися, що після проведення адміністративної реформи, сприятимуть та допомагатимуть у зміцненню матеріально-технічну бази Чопської пожежно-рятувальної частини №7 також органи місцевого самоврядування.Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008