Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Хто повинен навести інформаційний лад на офіційному сайті Чопської міської ради?(Відео)

Про відкритість роботи будь-яких державних органів влади чи місцевого самоврядування свідчить інформаційне наповнення їхніх офіційних сайтів. Про роботу офіційного сайту Чопської міської ради наше видання уже писало декілька публікацій, адже доволі часто в мережі Інтернет міськими чиновниками на офіційному сайті викладається доволі сумнівна інформація.

У попередній статті «У виконавчому комітеті Чопської міської ради працює «Невидимка», а громадськими організаціями керують …?!» ми уже писали про інформаційні «ляпуси», які допускаються адміністраторами сайту чопської влади. Ми з нетерпінням надіялися, що зауваження, описані у цій публікації міські чиновники належно сприймуть та виправлять їх.
Начальник відділу внутрішньої політики та контролю, чиновник який адмініструє інформаційний ресурс міської влади, спілкуючись із редакцією нашого видання подякував за зауваження та повідомив, що всі інші інформаційні прогалини будуть виправлені.
Протягом півтора місяця, з часу попередньої публікації, адміністраторами сайту було внесено лише зміни у склад виконкому, шляхом оприлюднення відсутнього члена виконкому та більше нічого не змінилося. Чому?
А тепер подумаймо, чи можна довіряти інформації оприлюдненій на офіційному сайту Чопської міської ради, коли у оновленому складі виконавчого комітету, ще з 2010 року працює "неіснуюча" мешканка Чопа.
А можливо такі рішення виконавчого комітету є сумнівними, адже за них голосувала "неіснуючий" член виконкому?
Проглядаючи наступні розділи сайту можна знайти ще понад двадцять різноманітних неточностей, помилок та інших неправдивих повідомлень.
Сьогодення диктує відкритість влади – це оприлюднення інформації створеної в результаті діяльності влади та іншої публічної інформації. На жаль, що не можна сказати про сайт Чопської міської ради, адже у розділі «Нормативна база» чомусь протоколи засідань виконавчого комітету та сесій міської ради оприлюднюються не систематично.
Як бачимо, " а віз і нині там", і ніхто з міської влади чомусь не хоче навести лад на своєму офіційному інформаційному ресурсі.
Звідси можна зробити висновок, як немає сьогодні порядку в міському господарстві, адже куди не поглянь море комунальних проблем, так немає ладу на офіційному сайті міської ради, куди не глянь всюди вилазять різноманітні інформаційні прогалини та «ляпуси».

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008