Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Водоканали трьох закарпатських міст претендують на фінансову допомогу Європейського інвестиційного банку

Голови обласної ради Володимир Чубірко та обласної адміністрації Василь Губаль провели зустріч з головою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Лілією Чернвявською.

Два роки тому комунальні підприємства водоканалів міст Ужгорода, Мукачева та Берегова були долучені до співпраці з партнерами Угорщини у рамках реалізації транскордонного проекту ЄС "Розвиток захисту навколишнього середовища через аналіз (питної та каналізаційної вод) стану водоканалів, а також розробка програми розвитку наявних систем послуг водопостачання".
Для модернізації підприємств можливо використати ресурси, передбачені кредитною угодою між Європейським інвестиційним банком та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Ужгородська, Мукачівська та Берегівська міські ради висловили свою зацікавленість щодо можливості отримання кредитних коштів для подальшої реалізації заходів, спрямованих на вирішення нагальної проблеми підтримки належної якості води та каналізаційно-очисних споруд шляхом їх реконструкції та модернізації.
На запрошення обласної ради, на Закарпатті перебуває керівник представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Лілія Чернявська , яка має намір ознайомитися з роботою водоканалів трьох міст. В ході зустрічі з керівництвом Закарпаття йшлося про можливість залучення ресурсів банку для модернізації цих підприємства,повідомляє прес-служба облради.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008