Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ДОПОМАГАЄ ДІТЯМ-СИРОТАМ (Фото)

4–5 липня в ужгородському ПАДІЮНі проходив перший Всеукраїнський фестиваль «Малахіт Закарпаття», організований родинним будинком «Нова сім’я» (керівник Валентина Семенівна Червоноока) та Мукачівською православною єпархією, в якому взяли участь діти-сироти із Закарпаття, Дніпропетровська, Запоріжжя, Сумщини та Хмельниччини.

Два дні діти під овації залу демонстрували свої таланти. Федерація футболу Закарпаття на чолі з Іваном Дураном також долучилася до цього заходу і вирішила допомогти родинному будинку «Нова сім’я» в літньому оздоровленні його вихованців. Ініціативу підтримали федерації футболу Ужгорода та Чопа. До них приєдналася й газета «Спорт тайм». У суботу перед гала-концертом із визначенням переможців фестивалю голова ФФЗ Іван Дуран, голова Ради президентів футбольних клубів міста Ужгород, секретар Ужгородської міської ради Богдан Андріїв, голова федерації міста Чоп Валерій Самардак, головний редактор газети «Спорт тайм» Степан Селменський привітали учасників фестивалю і вручили кошти на оздоровлення дітей-сиріт.
Футбол об’єднує навколо себе дуже багато людей в нашому краї. І дуже добре, що саме керівники Федерації футболу прийшли на допомогу дітям, які залишилися без батьків. Хто відчуває чужий біль, того розуміє суспільство. Ось чому футбол не байдужий десяткам тисяч мешканців області різних національностей та віросповідань.
Велику допомогу родинному будинку «Нова сім’я» надає і ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет», який уже 15 років бере шефство над дітьми, полишеними батьківського тепла. Активну участь у першому Всеукраїнському фестивалі «Малахіт Закарпаття» студенти й викладачі взяли й на цей раз: як у ролі глядачів, так і учасників.
У понеділок до акції Федерації футболу Закарпаття «Допоможи дітям-сиротам» приєднались також Чобо Кемінь (ФК «Дийдо») та Михайло Цірик ФК «Вільхівці».


Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008