Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ЧОПСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ДОПОМАГАЄ ДІТЯМ-СИРОТАМ (Фото)

4–5 липня в ужгородському ПАДІЮНі проходив перший Всеукраїнський фестиваль «Малахіт Закарпаття», організований родинним будинком «Нова сім’я» (керівник Валентина Семенівна Червоноока) та Мукачівською православною єпархією, в якому взяли участь діти-сироти із Закарпаття, Дніпропетровська, Запоріжжя, Сумщини та Хмельниччини.

Два дні діти під овації залу демонстрували свої таланти. Федерація футболу Закарпаття на чолі з Іваном Дураном також долучилася до цього заходу і вирішила допомогти родинному будинку «Нова сім’я» в літньому оздоровленні його вихованців. Ініціативу підтримали федерації футболу Ужгорода та Чопа. До них приєдналася й газета «Спорт тайм». У суботу перед гала-концертом із визначенням переможців фестивалю голова ФФЗ Іван Дуран, голова Ради президентів футбольних клубів міста Ужгород, секретар Ужгородської міської ради Богдан Андріїв, голова федерації міста Чоп Валерій Самардак, головний редактор газети «Спорт тайм» Степан Селменський привітали учасників фестивалю і вручили кошти на оздоровлення дітей-сиріт.
Футбол об’єднує навколо себе дуже багато людей в нашому краї. І дуже добре, що саме керівники Федерації футболу прийшли на допомогу дітям, які залишилися без батьків. Хто відчуває чужий біль, того розуміє суспільство. Ось чому футбол не байдужий десяткам тисяч мешканців області різних національностей та віросповідань.
Велику допомогу родинному будинку «Нова сім’я» надає і ВНЗ «Східно-європейський слов’янський університет», який уже 15 років бере шефство над дітьми, полишеними батьківського тепла. Активну участь у першому Всеукраїнському фестивалі «Малахіт Закарпаття» студенти й викладачі взяли й на цей раз: як у ролі глядачів, так і учасників.
У понеділок до акції Федерації футболу Закарпаття «Допоможи дітям-сиротам» приєднались також Чобо Кемінь (ФК «Дийдо») та Михайло Цірик ФК «Вільхівці».


Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008