Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

У ЧОПІ ЗНОВУ ПІДНЯЛИ ТАРИФИ, ЦЬОГО РАЗУ НА ЗЕМЛЮ (ФОТОДОКУМЕНТИ)


Сесія Чопської міської ради затвердила нові ціни за користування землею. Землі Чопа умовно розділені на 47 економіко-планувальних зон, кожна із яких має свою індивідуальну вартість. (Копії нормативних актів)

Хто би там, що не говорив, але сьогоднішня каденція міської ради запам'ятається чопівчанам, як кажуть” надовго”. Насамперед, у пам'яті городян залишаться непомірна кількості випадків непродуманого і часто безпідставного підвищення тарифів на комунальні послуги. Чого гріха таїти, адже тарифи корегують кожен рік і все в сторону їх збільшення.


Ми вже навіть привикли до цього процесу і сприймаємо його, як щось незворотне, незалежне від нас. Правда, тарифи завжди підвищували не депутати, а виконавчий комітет керований мером. У цій ситуації депутати, ніби то були сторонніми спостерігачами, хоча могли, і були зобов'язані втрутитися... І ось нещодавно у місцевих обранців нарешті появився шанс що-небудь, “підняти” чи то “підвищити”.

Річ у тім, що з ініціативи міського голови Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст “Дніпромісто” було розроблено технічну документацію грошової оцінки землі у Чопі. На черговій сесії Чопської міської ради цю документацію було успішно затверджено, і вона стала обов'язковою для виконання на території нашого міста. За вказане рішення проголосували депутати: Бажура О.М., Костецький О.І., Ломов О.В., Масляний Я.В., Німець М.П., (Відродження), Цар Г.В., Марухнич Б.І., Вересюк К.І., Демчик Е.І., Попенко В.М., Штефанець Б.Ю., Яворів О.З. (НУНС), Купавцева М.І., Мельниченко В.І., Рябошапко М.О.(ПР), Купавцев В.О., Плиска В.Ю. (СП), Фелдій О.П.,(НП), Радаманов О.М. (позафракційний), Балог О.О. (КМКС).,Сігайов В.Д.(Партія честі і боротьби з корупцією). Не підтримали вказаного рішення депутати Левкулич І.В. та Чолавин М.В.(БЮТ).

Суть згаданої “розробки” полягає в тому, що всі землі Чопа умовно розділені на 47 економіко-планувальних зон (ЕПЗ) таблиця №4, кожна із яких має свою індивідуальну вартість. Так, землі, розташовані в центральній частині міста, мають найвищу вартість, а землі, розташовані на околиці Чопа є найдешевшими. З огляду на цю градацію і буде здійснюватися оплата за користування землею.

Крім того,вартість землі буде залежати від того, для яких потреб її використовують : для комерційного призначення , промисловості, транспорту та житлової забудови, громадського призначення , технічної інфраструктури чи рекреаційного призначення. У наведеній таблиці № 3 вказано коефіцієнт вартості землі у гривнях за 1 м.кв. Отже, другою складовою, яка суттєво буде впливати на вартість землі ,є мета її використання. Зокрема, при використанні землі для комерційних потреб її вартість буде найвищою ( коефіцієнт -2,5 ). У таблиці № 3 в колонці “Кф =2,5” вказана ціна 1 м. кв. землі у гривнях по відповідних ЕПЗ (колонка “Номер ”). За наведених обставин, вартість 1 м.кв землі для комерційного використання у центральній частині Чопа (ЕПЗ-1), буде коштувати 229,22 гривень. Вартість землі при використанні для інших потреб , наприклад, для житлової забудови (колонка « Кф = 1,0») є значно нижчою.

Які висновки можна зробити з цього документа? По-перше , грошова оцінка землі, по своїй суті є потрібною справою, оскільки створює певні умови для часткового наведення порядку у цій важливій, але запущеній сфері. По-друге, розміри вартості землі для підприємницької діяльності є невиправдано завищеними. Такі ціни на землю стають не підйомними для багатьох підприємців середньої ланки, навіть за мірками Чопа. Складається враження, що хтось із чиновників нібито спеціально хоче створити такі умови, щоб теперішні користувачі землі не витримували високих цін орендної плати і "добровільно" відмовлялися від землі. Звичайно, що це хибна політика , весь тягар якої лягає на плечі чопівчан та підприємців міста. Певна річ, що жити за рахунок різних “ підвищень ” чи тарифів на комунальні послуги, чи вартості на землю - це найлегший спосіб для чиновників міської ради. Але такі речі потрібно робити в розумних пропорціях, щоб не зруйнувати малий бізнес в Чопі.

І останнє. Згадане рішення сесії міської ради вступило в дію з 7 листопада 2008 року, а для тих користувачів, у яких земельні ділянки надані в користування до прийняття цього нормативного акту - з 01 січня 2009 року.
Мій ЧОП
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"У ЧОПІ ЗНОВУ ПІДНЯЛИ ТАРИФИ, ЦЬОГО РАЗУ НА ЗЕМЛЮ (ФОТОДОКУМЕНТИ) " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008