Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чому на сайті Чопської міської ради оприлюднено неправдиву інформацію? (Відео)

Про проблеми, які останнім часом навалилися на наше місто написано чимало публікацій та статтей. Занепад комунального господарства та житлового фонду, яким чомусь ніхто з міських чиновників не займається, 10-річне бездарне вирішення проблеми питного водопостачання та очищення каналізаційних відходів, проблеми із міським сміттєзвалищем , дорогами та тротуарами, бекарне нищення зелених насаджень та багато інших міських проблем навалилися непосильним тягарем на сьоголнішню міську владу.

Розвиток українського суспільства сьогодні диктує відкритість та публічність діяльності влади, а отже правдиве наповнення офіційниих сайтів органів державної влади та місцевого самоврядування.
На жаль, такого не можна сказати про офіційний сайт Чопської міської ради, адже на неодноразові звертання громадських організацій щодо виправлення «інформаційних ляпусів» адміністратори офіційного міського ресурсу вперто ігнорують та мовчать, тобто, як кажуть в народі «а віз і нині там».
Дуже жаль та й неправильно з людського погляду, що в місті досі декількома громадськими організація керують померлі особи , протоколи засідань виконкомів та сесій міської ради, як не оприлюднювалися так і досі не оприлюднюються , а членом виконавчого комітету Чопської міської ради досі є заступник міського Бізіля Ольга Василівна, яка уже декілька місяців працює заступником міського голови міста Берегово.
Чому в тамому жалюгідному стані знаходиться міськиий офіційний інформаційний ресурс Чопської міської ради, адже у структурі виконавчих органів міської влади є цілий відділ внутрішньої політики та контролю.
А відповідь тут напрошується дуже проста: у начальника віддлу, адміністратора міського сайту, немає часу на інформаційне наповнення міського ресурсу та виправлення «інформаційних ляпусів», адже він постійно занятий написанням постів у різноманітніх соціальних мережах від себе особисто та ще декількох інших фейкових сторінок.
Ця робота, з обливанням бруду та поширенням пліток настільки забирає часу, що над оформленням лиця чопської влади, офіційного сайту Чопської міської ради, його зовсім не залишається, тому нехай сайт почекає до кращих майбутніх часів.
Яка влада такий і офіційний інтернет-ресурс.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008