Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Здоров’я дитини - найвища цінність нації

Кожна дитина потребує тепла й захисту батьків, проживання й виховання в родині. Чимало сьогодні дітлахів перебувають під опікою держави і хоч вони там на повному державному забезпеченні, все одно це не може замінити їм тепла рідної домівки.
В нашому місті розміщена Ужгородська дитяча лікарня, де сьогодні на лікуванні та вихованні знаходяться вісімнадцятеро дітей, причому серед них є маленькі діти, яких залишили батьки.

На жаль, кошти, які передбачені в бюджетах є недостатніми, тому до вирішення зазначеного питання активно долучаються громадські організації, активісти та благодійні фонди, тощо.
В кінці минулого тижня Громадська організація «Чопські рибалки» уже вдруге протягом цього літа відвідали дитячу лікарню та для використання у лікуванні дітей подарували електронні ваги.
Як запевнив керівник організації Валерій Самардак у соціальній мережі Фейсбук « Найголовніше - це здоров’я дітей, тому він щиро вдячний своїм друзям та однодумцям, з якими вони провели ці благодійні акції в дитячій лікарні. Ми і надалі, разом із іншими небайдужими до долі дітей містянами допомагатимемо дитячій лікарні та надіємося, що ці наші скромні зусилля допоможуть у видужуванні хворих дітей».
Тут також можна пригадати, що минулого року Громадська організація «Чопські рибалки» неодноразово надавала допомогу нашим військовим хлопцям, які відправлялися захищати східні рубежі держави у зоні проведення АТО.
Найчисельніша та найактивніша громадська організація «Чопські рибалки» цього разу взяла шефство над дитячою лікарнею, адже здоров’я дитини - найвища цінність нації.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008