Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

«Режимний» об’єкт чопської влади (Відео)

Минулого тижня в соціальній мережі Фейсбук було оприлюднено відео знищенння багаторічних дерев на території КОС (каналізаційно-очисних споруд) міста Чоп.
Про факти безкарного знищення зелених насаджень у нашому місті написало безліч публіакцій різними виданнями та за цими фактами відкрито декілька кримінальних проваджень.

Переглядаючи відеофрагменти відзняті міськими активістами, відразу кидається в очі, чому начальник міського управління ЖКГ так агресивно та настійливо захищає територію КОС- «режимний» об”єкт чопської влади.
Що хочуть заховати від посторонніх очей міські чиновники?
На початку цього тижня, в редакцію нашого видання звернулося декілька міських активістів, які надали відеоматеріал, відзнятий на території чопської КОС, з прохання оприлюднити його мережі Інтернет.
Отже, будь-яке місто України має КОС- систему споруд, які забезпечують очищення каналізаційних відходів та стічних вод. Така ситема є і в нашому місті, вона розміщена біля дамби за міським кладовищем.
Споглядачи відеоматеріал про чопську КОС щось проаналізувати дуже важко, адже вся територія заросла бур’янами та кущами, трава майже у людський ріст, що говорить про те, що там давно не була рука справжнього господаря. Єдиним огороженим місцем «режимного об’єкту» виявилися лише вхідні ворота, закручені дротом на яких гордо красується табличка «Постороннім вхід заборонено». Ввійти на територію КОС можна з будь-якої сторони. Відразу кидається в око сухі стовбури дерев та кущів, які прикрашають вхід до КОС і не відомо чому, міські чиновники не вирізали саме цей сухостой, а знищили 50-річні зелені каштани.
Говорити про стан системи очищення каналізаційних стоків та відходів надто важко, адже значна частина системи не працює, споруди та інші будівлі знаходяться у напіваварійному стані, система металевих труб майже вся зігнила і не виключено, що, можливо, неочищені стоки попадають безпосередньо в прикордонну річку Тиса та пливуть вниз за течією.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008