Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

«Режимний» об’єкт чопської влади (Відео)

Минулого тижня в соціальній мережі Фейсбук було оприлюднено відео знищенння багаторічних дерев на території КОС (каналізаційно-очисних споруд) міста Чоп.
Про факти безкарного знищення зелених насаджень у нашому місті написало безліч публіакцій різними виданнями та за цими фактами відкрито декілька кримінальних проваджень.

Переглядаючи відеофрагменти відзняті міськими активістами, відразу кидається в очі, чому начальник міського управління ЖКГ так агресивно та настійливо захищає територію КОС- «режимний» об”єкт чопської влади.
Що хочуть заховати від посторонніх очей міські чиновники?
На початку цього тижня, в редакцію нашого видання звернулося декілька міських активістів, які надали відеоматеріал, відзнятий на території чопської КОС, з прохання оприлюднити його мережі Інтернет.
Отже, будь-яке місто України має КОС- систему споруд, які забезпечують очищення каналізаційних відходів та стічних вод. Така ситема є і в нашому місті, вона розміщена біля дамби за міським кладовищем.
Споглядачи відеоматеріал про чопську КОС щось проаналізувати дуже важко, адже вся територія заросла бур’янами та кущами, трава майже у людський ріст, що говорить про те, що там давно не була рука справжнього господаря. Єдиним огороженим місцем «режимного об’єкту» виявилися лише вхідні ворота, закручені дротом на яких гордо красується табличка «Постороннім вхід заборонено». Ввійти на територію КОС можна з будь-якої сторони. Відразу кидається в око сухі стовбури дерев та кущів, які прикрашають вхід до КОС і не відомо чому, міські чиновники не вирізали саме цей сухостой, а знищили 50-річні зелені каштани.
Говорити про стан системи очищення каналізаційних стоків та відходів надто важко, адже значна частина системи не працює, споруди та інші будівлі знаходяться у напіваварійному стані, система металевих труб майже вся зігнила і не виключено, що, можливо, неочищені стоки попадають безпосередньо в прикордонну річку Тиса та пливуть вниз за течією.
Зі слів авторів відео, «вже майже десять років на чопській КОС не працює біофільтр - основний фільтруючий елемент у системі очищення. За технологічний процесом перед фільтром розміщуються два відстойники, які так само як і біофільтр знаходяться в непрацюючому стані.
Після проходження біофільтру каналізаційні стоки повинні пройти через так звані «піскоуловки» , але на даний час працює лише одна і то не завжди.
При поломці «піскоуловки» операторами робляться несанкціоновані скидування неочищених рідин поруч із системою на землю, внаслідок чого виникають цілі озера та болота.

Система «аеротенок» на КОС дихає на ладан, так як багато років не очищувалася. Під яким тиском подається повітря в труби аеротенок невідомо, бо всі манометри знаходяться в неробочому стані. На станції КОС працює лише один конпресор, який дуже часто ламається.
Про стан умов праці робітників КОС - взагалі немає про що говорити. Відеоматеріали яскраво показують нелюдські умови праці, де декілька років немає навіть простої протічної води, щоб помити руки.»

Отже, аналізуючи стан роботи чопської КОС можна прийти до висновку, що ситуація з чопською системою КОС є катастрофічною. Тут необхідно в максимально короткі терміни вибудувати алгоритм чітких дій для виправлення цієї ситуації, а то може виникнути міжнародний скандал із неприємним запахом.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008