Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало Чопську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Як встановило Відділення, Чопська міська рада затвердила Положення про податок на майно у м. Чоп, яким встановила різні ставки податку на майно для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, в залежності від місця їх реєстрації.

Так, ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, які не зареєстровані у м. Чоп та мають майно, що розташоване на території міста, в 10 разів перевищує ставку податку, що сплачують юридичні особи, зареєстровані в м.Чоп.
Такі дії Чопської міської ради визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання створюються дискримінаційні умови діяльності порівняно з конкурентами.
Рішенням адміністративної колегії Відділення, Чопську міську раду зобов’язано припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом приведення Положення про податок на майно у м.Чоп, затверджене рішенням Чопської міської ради від 23.01.2015 р. №14, до вимог чинного законодавства, повідомляє Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008