Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ПЕРЕДВИБОРЧА РЕКОНСТРУКЦІЯ “ЧОПСЬКОЇ” ДАМБИ (ФОТО)

В одному із попередніх номерів МЧ у статті “Чопську дамбу напередодні паводку ремонтували. Чому?” ми інформували читачів про неякісну реконструкцію чопської дамби проведену в 2007 році. У той час автор статті був переконаний, що закарпатська влада, знаючи, що реальний стан чопської дамби є незадовільний, і маючи відповідні прогнози стосовно можливого паводку, вирішила підлатати дамбу, щоб уберегти Чоп від непоправимого- затоплення. Але дякуючи Богу, під час цьогорічного паводку загрозливого рівня води у Тисі біля Чопа не було. Вода знаходилася у підніжжя дамби.


Максимальний рівень води на річці Тиса у період паводку 2008 року був меншим на 8-9 метрів від історичного максимуму.На фото зафіксовано розлив Тиси районі м.Чоп у цей період.


Незважаючи на цю обставину, провладні засоби масової інформації у всі голоси намагалися переконати закарпатців, що реконструйована в 2007 році дамба виявила неабияку міцність і саме вона захистила від затоплення Чоп та навколишні села. У такому разі виникає питання: навіщо проводити її реконструкцію сьогодні, якщо вона так якісно проведена минулого року?
Саме так виглядала "Чопська" дамба після відомої реконструкції 2007 року.Ну, а це чудо техніки - основний і єдиний технічний засіб реконструкції дамби у 2008 році.


І нарешті, так виглядає "Чопська"дамба після чергової позачергової реконструкції 2008 року.


Складається враження, що чергова позачергова реконструкція дамби ніщо інше, як банальне усунення недоліків, яких, за твердженням очевидців, після здачі в експлуатацію у 2007 році, було надто багато. Звичайно, це непогано, що в окремих чиновників є все таки відчуття відповідальності… Але в цьому разі виникає питання: куди поділися десятки мільйонів державних гривень виділених на реконструкції дамби у 2007 році ?

Звичайно, що в сьогоднішніх умовах отримати відповідь на це питання неможливо. У таких випадках кажуть: “стирили” і крапка. Звичайно, немає впевненості, що подібного не станеться і цього разу. Адже Україна вагітна черговими позачерговими виборами і виборчий фонд потрібно поповнювати за будь-яку ціну.

А тим часом провладні засоби масової інформації уже встигли анонсувати, що завершення реконструкції дамби заплановано на грудень цього року. Як відомо, саме у цей час спочатку планувалося проведення виборів. Цікавий збіг чи не правда ? Однак, з відомих причин сталася накладка - вибори перенесли на невизначений термін. Невже і реконструкцію протягнуть до потрібного часу ?

Вл.інф.
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ПЕРЕДВИБОРЧА РЕКОНСТРУКЦІЯ “ЧОПСЬКОЇ” ДАМБИ (ФОТО)" | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008