Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Держекоінспекція: Чопська КОС працює неефективно та не забезпечує нормативну очистку стічних вод

Після публікації на початку серпня у нашому виданні статті "«Режимний» об’єкт чопської влади (Відео)" Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області 10 та 11 серпня 2015 року було проведено обстеження берегового випуску із каналізаційно-очисних споруд міста Чоп в транскордонну річку Тиса та виявлено високий рівень концентрації забруднюючих речовин.

В ході обстеження Держекоінспекцією відібрано проби стічних та поверхневих вод р. Тиса в контрольних створах. За результатами проведених інструментально-лабораторних досліджень встановлено, що каналізаційні очисні споруди працюють недостатньо ефективно і не забезпечують нормативну очистку стічних вод по чотирьом показникам, а саме: амоній-іони, фосфати, аніонні СПАР та біологічне споживання кисню. Концентрації забруднюючих речовин в контрольному створі р. Тиса нижче випуску із очисних споруд м. Чоп значно нижчі гранично допустимих концентрацій.
Держекоінспекцією встановлено, що скид з каналізаційно-очисних споруд МКП ЖКГ “Тиса” здійснюється одним береговим випуском, інших діючих випусків на момент перевірки не виявлено.
Державна екологічна інспекція у Закарпатській області зобов’язала МКП ЖКГ “Тиса” привести показники скиду у відповідність до затверджених норм гранично допустимого скиду та звернулась до Чопської міської ради щодо необхідності проведення реконструкції та модернізації каналізаційно-очисних споруд м. Чоп.
За відсутність нормативної очистки стічних вод посадову особу МКП ЖКГ “Тиса” буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства України, повідомили у Державній екологічній інспекції в Закарпатській області.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008