Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Хто розв’яже гордіїв вузол чопського водопостачання ?

Серпень цього року видався найспекотнішим, майже за декілька минулих десятиліть. Підвищена теипература та відсутність будь-яких дощів знову «витягнули» на поверхню стару чопську проблему – відсутність води. Місто, розташоване у міжріччі двох великих водних артерій Закарпаття знову стало заложником старої комунальної проблеми.

У зв'язку із зменшенням рівня води у річці Латориця виникла проблема наповнюваності підземних водяних резервуарів ВОДЧ-5, в результаті чого місто опинилося у скрутних обставинах.
Залізничне підприємство, надавач послуг водопостачння ВОДЧ-5 прийняло рішення подавати воду містянам, почасово, по мірі наповнення резервуарів. Обміління Латориці зумовило зменшення швидкості течії, а це в свою чергу якість води. Зволожуюча субстанція, яка через невстановлені проміжки часу все-ж таки витікала із водопровідних кранів містян мала дуже специфічний запах. Така «технічна латорицька вода» була непридатною для використання у побутових цілях, тому мешканці міста знову опинилися у скрутній ситації наодинці.

Що ж робила міська влада в цій критичній струації ? Абсолютно нічого.
Стаття 24 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» зобов’язує органи місцевого самоврядування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного характеруpу забезпечувати поставку фасованої питної води та води в ємностях для індивідуального і групового користування.
Чому міські чиновники проігнорували закон України? Питання залишається відкритим.
Тут можна навести у добрий приклад діяльність Берегівської міської влади, яка в такій же сутації почала розвозити питну вода у цистернах-термосах .

Як зазвичай, міські керманичі переклали вину на ВОДЧ-5, хоча за час свого одноосібного правління не виконали ні однієї обіцянки. Що стосується води, яку міська влада зобов’язувалася зробити у міському парку, можна уже ствердно говорити, що було закопано понад один мільйон двісті тисяч гривеь, з кожного жителя багатоповерхівок роками стягувалися незаонні тарифи за водопостачання, ордени за воду були отримані – а води, як не було так і немає.

Розуміючи таку ситуацю містяни самотужки вирішували свої водяні проблеми.
Хтось купляв фасовані бідони води, хтось привозив з інших населених пунктів Закарпаття, а хтось набирав її у жителів приватного сектору на подвір’ї яких ще залишилися водяні колодязі та криниці.
І ось, в кінці другої декади серпня температура трохи спала та випав довгожданний дощ, який напевно збільшить рівень води у Латориці та знову прнесе містянам іншу стару водяну проблему - тепер з кранів тектиме «жовта водяна субстанція».

Тепер нам, містянам, залишається лише надіятися, що нова міська влада, яка прийде після 25 жовтня цього року, нарешті розв'яже цей гордіїв вузол чопського водопостачання.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008