Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
07/05/2017
· Про роль і покликання капеланів та капеланства - протоієрей Миколай Вакаров (ВІ
28/04/2017
· Чопська влада оголосила тендер на будівництво власного водозабору
· Увага! В Чопі завелися шахраї
24/04/2017
· Чопський парк поповнився новими саджанцями червоного дуба (Фото)
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Демократія по-чопськи: одні депутати засекречуюють свої звіти, а інші звітуються перед міським головою

В Україні розпочато процес адміністративно-територіальної реформи та реформування органів місцевого самоврядування. В кінці жовтня цього року на нас чекають чергові місцеві вибори, де ми знову обиратимо депутатів міської ради. Попередні вибори у 2010 році привели до чопської влади більшість депутатів від кишенькової політичної сили Закарпаття «Єдиний центр».

Завершується п’ять років їхньої депутатської діяльності і багатьом містянам хотілося б знати, що було зроблено ними, місцевими обранцями, для блага простих мешканців міста. Останні події, які відбуваються в місті стають з кожним днем все цікавішими, а інколи навіть і абсурдними.
Хто з нас простих мешканців міста чув чи бачив звітування міських обранців перед своїми виборцями?
Відповіь напрочуд дуже банально проста: ніхто, адже, ні один міський обранець не прозвітувався перед виборцями. Ситуація із звітуванням абсурдна, окремі депутати від міської провладної більшості засекречуюють свої звіти, а інші звітуються перед міським головою - керівником чопського осередку «Єдиного центру». Оце демократія, по-чопськи.
Щоб не бути голослівними переглядаємо закон України «Про статус депутатів місцевих рад».

Статті 10,11,16 вищенаведеного закону зобов’язують звітуватися місцевого обранця не рідше одного разу на рік перед своїми виборцями, а не перед такими ж депутатами та міським головою. Про своє звітування депутат попередньо повідомляє виборців про час та місце проведення звіту через місцеві засоби масової інформації або в інший спосіб.
Стаття 18 цього ж закону говорить, що у своїй діяльності міський обранець повинен додержуватися Конституції України та відповідного чинного законодавства.
Отже, тут можна з впевненістю аргументувати, що для чопських єцовських депутатів в місті діють інші закони?

Чому так чопські депутати бояться звітуватися перед своїми виборцями, а керівництво міської ради в компетенцію яких входить організаційно-правовий процес депутатської діяльності не реагує на такі правопорушення?
І нарешті, можна задати останнє запитання, так чи потрібні містянам та виборцям такі депутати?

Дійсно у вимогах цього ж закону можна здійснити відкликання виборцями свого обранця. Але враховуючи, яку бюрократичну тяганину потрібно подолати, щоб добитися своїх законних прав майже ніхто із виборців тим займатися не буде.
Редакція інтернет - видання «Мій Чоп» надає можливість безкоштовного розміщення інформації про проведення звітування міських обранців чи публічного оприлюднення їхніх звітів. Шановні міські обранці, зобов’язуємо вас виконувати чинне українське законодавство.

А ви, шановні наші виборці, уже 25 жовтня 2015 року, добре подумайте вкидаючи свій бюлетень у виборчу урну та віддаючм свій голос майбутньому депутату, чи потрібні вам такі депутати, які будуть ховати від вас публічну інформацію про свою діяльність та чи довіряти в майбутньому такій політичній силі, яка має таких депутатів.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008