Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопська влада поспіхом роздає «своїм людям» останні залишки міської землі

Останнім часом законність виділення земельних ділянок будоражить всю Україну. Спритні ділки від влади протягом останніх років своєї бурної діяльності обдурили не одну сільську чи міську громаду. На жаль, ще й сьогодні такі земельні «дерибани» продовжуються і винятком не стала чопська міська влада.

Закритість міської влади проти останніх семи років її діяльності дала можливість міським керманичам «мутити». "У мутній воді легше рибку ловити”- говорить народна мудрість. «Липкорукі» міські урядники, які уже не першу каденцію керують містом, добре збагнули де можна добре підзаробити грошенят. Враховуючи склад депутатського корпусу міської ради, де більшість підвладна міському голові можна приймати будь-які потрібні рішення, а декільком іншим, так званим «принциповим» депутатам, за їхнє мовчання було виділено ті ж самі земельні ділянки на них особисто або на інших підставних осіб. Переважна більшість депутатів не буде заперечувати щодо прийняття таких рішень, адже вони не дуже ними й переймаються. І ось тут відкривається велике поле для діяльності міських урядників. У цей же час, коли близько 300 містян роками чекають на отримання земельних наділів, міські чиновники потихеньку її роздають своїм палким прихильникам та оборонцям «Чопської Самооборони».
На початку вересня цього року, депутати міської ради надали дозвіл Войтюк Івану Івановичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель запасу сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 0,35 га, для ведення особистого селянського господарства за адресою м. Чоп, Мукачівське шосе б/н.
Простим жителям міста, які роками чекають на землю її немає, а для окреемо наближених до міської влади осіб - відразу досить величеньака земельна ділянка та ще для ведення особистого селянського господарства.
Стає дуже цкаво, за які заслуги Іван Іванович (в народі «Янек») отримав чималенький кусочок чопської землі, що він буде вирощувати? А можливо це плата йому за кримінальне переслідування чопських активістів?
Як бачимо, міська влада поспіхом роздає «своїм людям» останні залишки чопської землі, бачачи неминучість її зміни після виборів 25 жовтня цього року.
Затверджене рішення №18 сесії Чопської міської ради можна прочитати тут.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008