Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Керівництво «ЄЦу» не хоче визнати факти підкупу виборців, які наводить губернатор

Як тільки на офіційному сайті губернатора Закарпаття Геннадія Москаля з’явилося повідомлення про те, що керівник Адміністрації звернувся з заявою про запланований підкуп виборців партією «Єдиний Центр» до МВС та СБУ, журналісти «Точки ОПОРИ» звернулися до секретаріату цієї партії на Закарпатті по коментар.

Але поспілкуватися не вийшло. Журналісту повідомили, що наразі керівників, які могли б прокоментувати ситуацію, на місці немає. На прохання ж дати контактний номер телефону, отримали відмову.
Водночас, на офіційному веб-сайті Закарпатського осередку Єдиного Центру з’явилася заява партійців від 7 вересня, в якій йдеться про «брудну кампанію з дискредитації «Єдиного Центру». У заяві йдеться про те, що повідомлення про підкуп виборців – це неправда, яку навмисно розповсюджує керівництво області, аби надавити на «авторитетних та впливових членів ЄЦу».
Нагадаємо: сьогодні ми повідомляли про те, що голова Закарпатської ОДА Геннадій Москальзробив заяву в СБУ та МВС з приводу того, що на Закарпатті готується грошовий підкуп виборців. До керівника ОДА знову надійшла інформація, що партія «Єдиний Центр» готує підкуп виборців мінімум за 500 гривень за голос. Подібну інформацію він отримує не вперше. Так, 7 вересня на сайті голови ОДА з’являлося повідомлення про список мешканців одного з районів області, котрі займаються скупкою голосів на виборах. І, знову ж таки, йшлося саме про партію «Єдиний центр».

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008