Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Будьте обережні: в Чоп шахраї обікрали двох пенсіонерок

У місті Чоп шахраї обікрали домівки двох літніх жінок. У обох випадках потерпілі описують одних і тих же людей. Увійшовши в довіру, зловмисники зайшли до осель пенсіонерок, вели з ними бесіди, обіцяли «зняти порчу», а також просились трохи пожити…

Перше повідомлення до працівників Ужгородського райвідділу міліції надійшло від 61-річної мешканки м. Чоп. Пенсіонерка просила правоохоронців розшукати невідомих чоловіка та жінку, які напросившись до неї додому,запропонували їй зняти порчу. За деякий час «гості» пішли, а заявниця виявила відсутність своїх 600 доларів США та 2000 гривень.
Наступною до правоохоронців звернулася 77-річна сусідка заявниці. Як і у вище наведеному випадку невідомі чоловік із жінкою, напросилися до пенсіонерки додому. Незнайомці просили господарку надати їм житло. Наостанок, пообіцяли літній жінці повернутись. В цьому випадку, з квартири жінки зникли 5000 гривень та золотий ланцюжок.
При спілкуванні з міліціонерами обидві потерпілі описують одних і тих же людей. Зараз співробітниками Ужгородського райвідділу міліції вживаються заходи для встановлення місцезнаходження шахраїв та їх затримання.
З метою недопущення подібних випадків, правоохоронці звертаються до громадян: ні в якому разі не впускати незнайомців до своїх домівок, просити їх документи, адже вони можуть представлятися працівниками різних державних установ. Намагайтеся не вступати з ними в тривалий словесний контакт. Адже шахраї, крім крадіжок, вправно користуються методами навіювання. Зазвичай шахраї ошукують надміру довірливих громадян,переважно людей похилого віку. Зловмисники використовують різні методи шахрайства: пропонують «зняти порчу», або під різними приводами просяться в помешкання. Як наслідок – з помешкань громадян зникають гроші та коштовні речі, — повідомляє Ужгородського РВ УМВС.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008