Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Хто на голову?

Сьогодні в нашому місті вийшов черговий номер «Чопської газети». В статті «Хто на голову?», редактор видання здійснив повний аналіз біографій та характеристик кандидатів на посаду Чопського міського голови, які ми друкуємо мовою оригіналу.


САМАРДАК ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Народився 5 грудня 1962 року в місті Чоп.
Після закінчення 1980 році Чопської середньої школи №1 був призваний до лав радянської армії, після демобілізації вступив на навчання в Львівський політехнічний інститут, який у 1988 році закінчив з спеціальністю "Інженер-механік".

Свій трудовий шлях розпочав у 1988 році, на посаді майстра Севастопольського морського заводу. На початку 1990 року почав працювати інженером механізованої дистанції №5 станції Чоп Львівської залізниці, а з 1991 – 1992 рр. – головний інженер механізованої дистанції №5 станції Чоп Львівської залізниці. З 1993 року приватний підприємець, а з 2000 року - директор ТОВ «Пролісок» м. Чоп. Самардак В.В. активно займається громадською та благодійною діяльністю, постійно допомагає пенсіонерам та дітям. Очолює три міські громадські організації: голова Чопського міського осередку Всеукраїнської Громадської організації «Асоціація платників податків України», голова Громадської організації «Чопські рибалки», голова Громадської організації «Федерація футболу міста Чоп».

З 2014 року – член Громадської ради при УМВС України в Закарпатській області. Одружений.

Один з найбільш вірогідних кандидатів на посаду міського голови. Валерій Володимирович заздалегідь визначив свої виборчі амбіції та розпочав відповідну роботу. Є послідовною та наполегливою людиною, в роботі та житті використовує системний підхід. Спроможний створити дієздатну команду для роботи виконкому міської ради. Будучи інженером за освітою, має необхідні знання для ефективного керівництва роботою комунальних та технічних служб міста. Проводить активну громадську роботу, є засновником та керівником декількох громадських об’єднань. При чому всі громадські організації повністю виконують уставні функції і регулярно проводять масові заходи. Валерій Володимирович володіє необхідними лідерськими якостями та здатний проводити перемовини та домовлятись. Працюючи приватним підприємцем отримав необхідні знання в фінансовій та бюджетній сферах. Для роботи по впровадженню адміністративної реформи та створенню спроможної об’єднаної громади придатний.
Висновок – здатен створити конкуренцію діючому міському голові.

ЦАР ГАЛИНА ВАСИЛІВНА

Народилась 25 липня 1962 року в смт. Бориня Турківського району Львівської області. В 1979 році закінчила середню школу та вступила до вишу. В 1984 році закінчила Львівський національний університет імені І.Франка та отримала спеціальність: хімік, вчитель хімії.
З 1984 по 1997 роки працювала вчителем хімії в Бориньському СПТУ №40, Ужгородському СПТУ №16 та Ужгородському СПТУ №2. З 1997 – вчитель хімії Чопської загальноосвітньої школи №1, 1999 – заступник директора, а з 2002 – директор Чопської школи №1. В 2006 році обрана на посаду міського голови міста Чоп, в 2010 році знову перемогла на виборах міського голови. Член політичної партії «Єдиний центр» – голова Чопської міської організації.
Заміжня, має дорослих сина та доньку.
Діючий міський голова з 2006 року. Галина Василівна єдиний кандидат про роботу якого можна судити за фактами, а не віртуально. Стрімка кар’єра кандидата говорить про наявність в нього безсумнівних лідерських якостей. Спроможність створити дієву команду фахівців практично доведено. Помилок в кадровій роботі не зміг уникнути жоден керівник. Тяжіє до створення команди на основі дружніх стосунків на шкоду фаховості та відповідальності. В юридичній та апаратній сферах діяльності наявний потужний консультант та власний досвід. Спроможність домовлятись та вести перемовини є результатом багаторічної роботи та власних якостей. Інтелігентна, виважена жінка, з якою легко розмовляти виборцям та важко недбайливим керівникам. Недоліки в технічних знаннях компенсує вмілою кадровою політикою. В фінансовій та бюджетній сферах досить компетентна, завдяки отриманому досвіду роботи. До роботи по впровадженню адміністративної реформи та створенню спроможної об’єднаної громади вже залучена, про результат цієї діяльності говорити зарано.
Висновок – участь у виборах неминуча та необхідна.

АФТАНАС ЯРОСЛАВ ДМИТРОВИЧ

Народився 1 січня 1959 року в селі Жалібори, Галицького району Івано-Франківської області.
З 1977 по 1982 роки, працював в Чопському локомотивному депо, спочатку слюсарем, потім помічником машиніста електровозу. В 1982 році закінчив курси машиністів в Львівській дорожньо-технічній школі і почав працювати секретарем комсомольської організації вузла станції Чоп. З 1986 по 1995 рік – секретар райпрофсожу Ужгородського відділку Львівської залізниці. А з 1995 року по теперішній час, з незначною перервою – голова Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці.
Член політичної партії «Відродження». Член ради профспілки залізничників та транспортних будівельників України. Голова правління міжнародної громадської організації «Фонд імені Г.М.Кірпи». Президент міського чопського футбольного клубу «Локомотив». Заступник голови громадської ради при ОДА Закарпатської області.
Одружений. Має двох дорослих дітей. Постійно мешкає в селі Минай Ужгородського району.
Досить несподіваний кандидат на посаду міського голови. Ярослав Дмитрович є незаперечним лідером серед залізничної громади міста. Проводить велику політичну та громадську роботу. Власне, така робота для Ярослава Дмитровича вже давно стала фаховою. Йому вдалось відродити чопську міську футбольну команду, без жодної підтримки з боку міської влади. В фінансовій та бюджетній сферах безумовно компетентний. Здатен створити необхідну команду фахівців для роботи міськвиконкому. Володіє лідерськими якостями, необхідними в управлінській роботі. В усіх видах діяльності виявляє необхідну активність. Технічні питання в життєдіяльності міста зможе вирішити за допомогою колег-залізничників. Для роботи по впровадженню адміністративної реформи та створенню спроможної об’єднаної громади придатний. Не будучи мешканцем міста, досить детально обізнаний на місцевих проблемах.
Висновок – функції міського голови виконувати спроможний, але цілі та завдання можуть не повністю співпадати з потребами городян.

БАЛОГ ОСКАР ОСКАРОВИЧ

Народився 12 жовтня 1974 року в місті Чоп.
В 1992 році закінчив Чопську загальноосвітню школу №2 та поступив до вишу. У 2005 році здобув вищу освіту в Ужгородському національному університеті за спеціальністю: бухгалтерський облік та аудит.
Свою трудову діяльність розпочав в 1995 році в своїй рідній Чопській школі № 2. Більше восьми років працював головним бухгалтером ТОВ «ПАКОБО» та ТОВ «Експорттрансбуд». На сьогоднішній день - приватний підприємець.
Член політичної партії КМКС. Відповідальний за фінансовими справами Товариства Угорської Культури Закарпаття, член президії Закарпатської угорської асоціації скаутів, директор ТОВ «Карпатіясервіс», засновник та голова благодійного фонду «Задля угорського населення міста Чоп». Депутат Чопської міської ради IV, V та VI скликання, голова бюджетної комісії.
Разом із дружиною виховують двох дітей.
Традиційний кандидат від КМКС. Балотувався на посаду міського голови на минулих виборах в 2010 році. До того вже тричі обирався депутатом до Чопської міської ради. Проводить активну громадську діяльність. Направленість громадської активності Оскара Оскаровича завжди на підтримку угорського населення міста. Здатен сформувати та виконувати бюджет. В питаннях, що стосуються прав та переваг угорського населення міста, вкрай непоступливий. Може сформувати команду для роботи в міськвиконкомі, але така команда буде мати суто національну направленість. В технічних питаннях компетенція сумнівна. Для роботи по впровадженню адміністративної реформи та створенню спроможної об’єднаної громади може бути корисним в роботі з угорськими селами. Інтелігентна, вихована людина, компетентний спеціаліст.
Висновок - чудовий виконавець, лідерськими якостями не володіє.

КРАВЧЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

Народилась 7 грудня 1964 року в селі Покровка Веселинського району Миколаївської області.
З 1971 по 1981 рік навчалась у середній школі села Покровка. В 1981 вступила, а в 1986 закінчила Одеський державний педагогічний інститут імені К.Д.Ушинського та отримала спеціальність: вчитель математики та фізики. По закінченню навчання, три роки працювала вчителем в Градівській НСШ Миколаївської області. З 1989 року – секретар Веселинівського райкому комсомолу. З 1992 року – голова комітету у справах молоді Веселинівської РДА. З 1995 року – відповідальний секретар, а потім керівник служби у справах неповнолітніх Веселинівської РДА. З 1997 по 1999 роки – державний інспектор з праці Веселинівського центру зайнятості, Миколаївської області. Перебуваючи на державних посадах, в 2000 році закінчила навчання в Харківській національній юридичній академії імені Я.Мудрого за спеціальністю – юрист. З 1999 року – старший помічник Чопського транспортного прокурора. З 2011 року – старший помічник Закарпатського транспортного прокурора. З 2011 – прокурор відділу в прокуратурі Закарпатської області. З 2012 по 2014 роки встигла попрацювати в транспортних прокуратурах Закарпатської та Дніпропетровської областей та прокуратурі Виноградівського району. З вересня 2015 року є членом радикальної партії Олега Ляшка. Голова громадської організації «Мешканці гуртожитків міста Чоп».
Розлучена, має трьох дорослих доньок.
Напевне це єдиний кандидат, який за особистими якостями, повністю відповідає тій політичній силі, яка його висунула. Радикалізм Тетяни Миколаївни гармонійно співпав з радикалізмом партії Олега Ляшка. Балотувалась на посаду міського голови на виборах 2010 року. Починаючи з роботи секретарем комітету комсомолу і закінчуючи службою в багатьох прокуратурах України, Тетяна Миколаївна довела свою номенклатурну придатність. В питаннях законодавства та дотримання процедурних питань – повністю компетентна. Спроможність утворити працездатну команду сумнівна. Список радикальної партії в Чопі неповний та складений з іногородніх. Наявна необізнаність в особливостях роботи міського комунального господарства та постачальників комунальних послуг. Для роботи по впровадженню адміністративної реформи та створенню спроможної об’єднаної громади в якості переговірника використана бути не може. Енергійна, наполеглива жінка, в роботі громадських об’єднань приймає активну участь.
Висновок – енергійний характер та активна громадська позиція не дозволяє залишитись осторонь виборчого процесу.

СКАКОДУБ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

Народився 18 березня 1962 року в місті Ічня Чернігівської області.
Освіта неповна вища – в 1981 році закінчив Конотопський будівельний технікум транспортного будівництва ім. П.І.Новікова по спеціальності: будівництво і експлуатація автомобільних шляхів.
З травня 1980 року по 26.10.1980 року працював дублером майстра на період проходження практики в будівельному управлінні №869 тресту «ДОНДОРСТРОЙ». З березня по квітень 1981року – оператор кінотеатру ім. Воронцова м. Конотоп. 03.04.1981року по 21.06.1983 року проходив строкову військову службу в Окремий КПП «Чоп» прикордонних військ СРСР. Після закінчення строкової служби залишився на посаді старшого техніка відділення по обслуговуванню та ремонту технічних засобів КПП. В 2005 році призначений на посаду старшого техніка поста автоматизованих систем управління відділення прикордонного контролю.
В 2007 році вийшов на пенсію. Є ветераном військової служби з правом на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів військової служби. На теперішній час фізична особа підприємець. Голова Чопської міської партійної організації Всеукраїнського об`єднання «Свобода».
Одружений, має двох дочок.
Найбільш несподіваний кандидат на посаду міського голови серед сьогоднішніх претендентів. Анатолій Іванович не був помічений в надмірній громадській активності та політичних амбіціях до останнього часу. Попрацювавши з різними партіями в різний спосіб, зупинився на націоналістичній «Свободі». Є зваженою та поміркованою людиною, до якої націоналістичний бренд не зовсім доречний. Ніколи не був депутатом міської ради чи членом виконкому. Не приймав участі в роботі громадських організацій та об’єднань. Здатність працювати в режимі прийняття бюджетних та фінансових рішень сумнівна. В технічних питаннях міського господарства може бути компетентним. Формування дієздатної команди для роботи виконкому міської ради під питанням, виборчий список ВО «Свободи» в місті Чоп заповнений менш ніж наполовину із залученням іногородніх. Для роботи по впровадженню адміністративної реформи та створенню спроможної об’єднаної громади потрібного досвіду немає.
Висновок – висування кандидатом на пост міського голови є виконанням партійного завдання.

За матеріалами "Чопська газета" №5(184) від 06.10.2015 року

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008