Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Сім причин, чому потрібно голосувати за “СОЛІДАРНІСТЬ”

Сьогодні Україна перебуває на порозі чергових змін. Чергових і, без патетики, доленосних. Тепер у нас з’явився шанс оновити владу на місцях, вигнавши звідти корупціонерів, хапуг і злодюг. Україна, це, в першу чергу, люди. Люди, які живуть у маленьких та великих селах, селищах, містах.
Саме їхнє майбутнє вирішуватиметься 25 жовтня на виборчих дільницях України. Чому в цей день так важливо проголосувати за людей від політичної партії «Солідарність»?

На це є кілька причин.

Перша: необхідно провести завершення третього етапу зміни влади
Нічого не робиться за помахом чарівної палички. А тим паче у країні, яку десятиліттями грабували і руйнували. Через агресію Росії неможливо було одномоментно поміняти владу на всіх рівнях. Навіть позачергові вибори до Верховної Ради України і вибори Президента не вдалося здійснити так, як це свого часу планувалося на Майдані.
Зазвичай пересічна людина, яка спостерігає збоку і не знає всієї політичної та державотворницької кухні, хоче негайних змін. І її можна зрозуміти. Але, повторимося, чарівна паличка існує лише в казках. Так само, як при будівництві споруди спочатку заливається фундамент, так для побудови нової України потрібна серйозна робота у глибинних шарах.

Друга: команда “Солідарності” разом з Президентом найбільше з усіх політсил доклалася до захисту територіальної цілісності України
І не тільки доклалася, а дотримуватиметься цього курсу. Агресор в Криму та на Донбасі і надалі загрожує стабільності та економічному розвитку країни. Здається, ніхто вже не сумнівається, що без сильної, професійної та добре озброєної армії Україна не зможе бути впевненою в своєму майбутньому. Найкраще розуміють це в команді Петра Порошенка. Саме перед цими людьми постало надскладне завдання – відновити армію з нуля в умовах військового протистояння та ще й під час складної економічної ситуації в країні. Українську армію роками дискредитовували та знищували. Сьогодні ж зроблені конкретні кроки, аби вона стала боєздатною силою і без перебільшення нічним жахіттям для ворога. До цього доклалися і Президент, і парламентська більшість, і також волонтерський «десант», який приєднався до Міноборони, щоб реально допомагати, а не просто критикувати військових та політиків.
Зусиллями Президента і парламентської фракції БПП на переозброєння та оновлення армії у 2015-2017 роках виділять безпрецедентні 40 мільярдів гривень. А нещодавно Порошенко підписав закон про збільшення видатків на оборону у 2016 році ще на 5,3 мільярдів гривень.
Титанічними зусиллями української дипломатії вдалося призупинити активні бойові дії в зоні АТО. Цей час максимально ефективно використовується для зміцнення обороноздатності.

Третя: «Солідарність» на Закарпатті у своїй більшості — громадські діячі, волонтери, меценати
Дійсно, серед кандидатів у депутати від партії “Солідарність” — Блок Петра Порошенка” в нашому краї — меценати, волонтери, учасники АТО. Це люди зовсім іншого ґатунку. У них — особливе бачення ситуації в країні, свій життєвий досвід. Саме вони знають про все зсередини. Ці люди на власні очі бачили, що таке армія без обладнання та харчування. Особисто відчули, а не з екранів телевізорів побачили, що таке війна на сході країни. І поки хтось на кожному кроці волає: “все пропало” і “нас злили”, ці люди під прапорами президентської партії йдуть у місцеві ради, щоб мати ще одну змогу змінювати країну. Це – показник і сигнал замислитися, чи дійсно «все пропало»?
Крім того, значний відсоток членів команди Закарпатської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» – це підприємці, вчителі, лікарі, будівельники та працівники інших сфер. Всі ті, хто живе на Закарпатті і прагне зробити його іншим – квітучим, самодостатнім, багатим. Щоб європейським Закарпаття називали не через близкість кордону, а за його рівнем життя, мусимо постаратися всі. Спочатку – виборці на виборчих дільницях, а потім – депутати у місцевих та обласній радах.


Четверта: “Солідарність” не допустить проявів сепаратизму на Закарпатті
Наша команда, як і команда на всеукраїнському рівні, чудово усвідомлює, що Закарпаття потрібно вберегти від сепаратизму. Знову ж таки, найкращий захист від нього — сильна армія. На прикладі Луганської та Донецької областей ми побачили, до чого може призвести прагнення місцевих князьків втримати регіон за собою. Саме таке бажання «еліт» Донбаса кинуло цей регіон у криваву війну. Місцеві корупціонери та хабарники, які роками наживалися на простих закарпатцях, за будь-яку ціну прагнуть зберегти свій вплив і в боротьбі за це не зупиняться ні перед чим – аж до затягування краю в хаос та беззаконня.
На щастя, це побачили і в Києві. Після трагедії в Мукачеві, де за потурання міліції та місцевої влади в центрі мирного міста влаштували перестрілку бандити та бійці Правого Сектору, Президент Порошенко особисто прибув до області, щоб припинити паніку. Він звільнив всю верхівку, яка допустила цей інцидент – голову ОДА, начальників міліції та СБУ і призначив керувати регіоном одного зі своїх найцінніших управлінців – Геннадія Москаля. Досвідченого, принципового, безстрашного. Зараз ми можемо бути впевнені, що на Закарпатті настане спокій, а розкольники і бандити боятимуться й голову підняти. Нині Геннадій Москаль очолює команду «Солідарності» на виборах до Закарпатської обласної ради, тому ми можемо не сумніватися, що прийшов він на Закарпаття надовго та свою діяльність доведе до кінця. А це: боротьба з корупцією, припинення вивозу деревини за кордон, перекривання каналів контрабанди, залучення інвестицій в область, співпраця з іноземними партнерами та багато іншого.

П’ята: для “Солідарності” завдання №1 – боротьба з корупцією
Для Закарпаття ця тема є надзвичайно актуальною. На загальноукраїнському рівні Петро Порошенко ініціював зняття депутатської та суддівської недоторканості, він зайняв позицію молодих реформаторів та цілком підтримує очищення влади від корупціонерів. Підтримуючи політику Президента, фракція БПП ухвалила закони, які припинили практику отримання олігархами корупційних надприбутків від монополії на енергетичну, видобувну та інші галузі економіки.
Закон про підвищення ренти на видобуток корисних копалин головним чином «урізав» надприбутки Ахметова. Закон про кворум акціонерних зборів позбавив Коломойського мільярдних коштів «з повітря» від «Укрнафти» та «Укртранснафти», а закон про ринок природного газу позбавив олігарха Фірташа контролю над регіональними газовими компаніями.
«Солідарність» оголосила війну корупціонерам на всіх рівнях. Але для цього потрібна допомога громадян, які б теж фіксували корупційні дії. Саме тому Геннадій Москаль закликав всіх звертатися або писати до облдержадміністрації та повідомляти про такі випадки. Повідомити про це можна також в будь-якій приймальні «Солідарності», де не тільки вислухають, а й допоможуть оформити свідчення й звернуться до правоохоронних органів. Також інформацію можна надсилати електронною поштою за адресою: [email protected] або звичайною: м. Ужгород, вул.Перемоги,1. Побороти корупцію в краї – надзвичайно важко, але необхідно.

Шоста: “Солідарність” виступає за повернення влади місцевим громадам
Одним із головних принципів «Солідарності» на виборах є повернення влади громадам. Процес децентралізації лише на старті, але ми вже бачимо позитивні результати. Цей процес стартував із бюджетної сфери. Лише за перше півріччя цього року децентралізація бюджету дозволила місцевим радам збільшити свої доходи на 36%. У Мінфіні розраховують, що загалом до кінця року місцеві бюджети отримають додатково 40 мільярдів гривень.
Для Закарпаття ці зміни є взагалі доленосними. Після окупації Криму Росією Закарпаття є найбільш поліетнічним регіоном України, якому завжди не вистачало зваженої національної політики та можливості самим виставляти пріоритети власного розвитку.

Сьома: “Солідарність” в радах – ефективне вирішення проблем на місцях
“Солідарність” – єдина політична команда, яка може побудувати вертикаль влади. Обираючи кандидатів до місцевих рад від “Солідарності”, ви отримуєте гарантії, що вони будуть вирішувати питання людей і громад разом із фракцією у Верховній Раді і Президентом. Це єдина можливість швидко і ефективно вирішувати проблеми, оскільки не всі з них можна владнати лише на регіональному рівні.

* * *

Сьогодні Україна говорить про необхідність реформ. У багатьох галузях ці процеси уже запущені. Звичайно, після років занепаду кардинально змінити життя в Україні за короткий час дуже важко. Але головне, що країна нарешті не стоїть на місці і найважчий для неї час витримує з гідністю. Для справжніх реформ нам всім треба стати однією командою і працювати над змінами на всіх рівнях – від Києва й до кожного закарпатського села. Тому 25 жовтня — день, коли треба дуже виважено зробити свій вибір. Адже від вибору позиції у бюлетені залежить не тільки сьогодення, але й майбутнє.

Левко Юрченко

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008