Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
22/04/2017
· Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на
21/04/2017
· З початку цього тижня в Чопі запрацювала програма «Доступні ліки»
19/04/2017
· ФК «Локомотив-Чоп» розпочинає футбольну боротьбу першості Закарпаття вдома
16/04/2017
· Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
15/04/2017
· У переддень Великодня в Чопі знешкодили дві міни часів Другої Світової війни
20/03/2017
· На вихідних в Україні переводять годинники
11/03/2017
· Чи буде грати «Локомотив-Чоп» цьогоріч у чемпіонаті області з футболу?
· Чопський «ботанік» виростив вдома коноплі майже на мільйон гривень
10/03/2017
· Чи розірве чопська влада «водяний гордіїв вузол»? (Відео)
08/03/2017
· Коли звітуватимуться чопські депутати?

Старі статті
Пошук


Лічильники
бесплатный счетчик
Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ВОЛОДИМИР ФЛЕНЬКО: “ЧОПУ ПОТРІБНІ ІНВЕСТИЦІЇ. Я ЗНАЮ, ЯК ЇХ ЗАЛУЧИТИ”

Народився в Ужгороді у 1965 році, де виріс і отримав середню освіту. Маю дві вищі освіти, здобуті в Ужгородському державному університеті: у 1991 році закінчив фізико-математичний факультет, а у 2006 році економічний.
Значна частина мого особистого життя проходить на території міста Чоп, де 18 років тому очолив товариство «Ревайвел-Експрес», а згодом заснував ТзОВ КЦ «Єврокордон».

Впродовж тривалого часу працював заступником директора «Автопорт-Чоп». Усі підприємства на сьогодні успішно функціонують та забезпечують робочими місцями значну частину мешканців Чопа.
За участю і сприяння керівників згаданих підприємств та за моєї особистої, були реалізовані інвестиційні проекти підприємств «Єврокар», «Джейбіл» та «Бліцарт Продукціон», що дало можливість запровадити в Україні новітні технології, створити додаткові робочі місця і, тим самим, стабільно підвищити добробут жителів Чопа.
Готовий поділитися своїм досвідом та докласти максимум зусиль для формування сприятливих умов для залучення нових інвестицій.
Геополітичне розташування Чопа та транспортна політика ЄС забезпечують великий потік автотранспорту та залізничних перевезень, що вимагають розширення мережі та підвищення якості технічної інфраструктури комунікацій, сервісного та інформаційного забезпечення.
Сьогодні ми спостерігаємо занепад інфраструктури Чопа. І без реальних зовнішніх інвестицій цей процес не зупинити. Маючи досвід роботи як з іноземними так і з вітчизняними партнерами, ставлю перед собою завдання розробити привабливі інвестиційні проекти і впровадити їх.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008