Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чи варто продавати майбутнє своїх дітей, ризикуючи при цьому власною свободою?


За скільки можна продати своє майбутнє? Чому закарпатці, як щоразу показують вибори, так легко беруть гроші і чесно голосують за ту людину, яка їм ці гроші дала? Наївне питання, чи не так? Беруть, бо, по-перше, дають. А, по-друге, люди радіють можливості отримати гроші за “просто так”. Але чи дійсно ціна за це — виключно галочка у бюлетені?


Вибори близько, і кожен кандидат намагається знайти способи перемогти. Якщо кандидати від партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” завойовують прихильність електорату чесною агітацією та реальними справами, зробленими для громади, то кандидати від певних політичних сил не гребують застосовувати нечесні, брудні та протизаконні методи. Зазвичай вони роблять це, адже їх послужний список — пустий. От вони й витрачають під час кампанії сотні тисяч гривень, купуючи собі місце у радах різних рівнів. Вони людям — 300 гривень, собі — можливість збагачуватися і повертати витрачені під час передвиборчої кампанії гроші. Люди ж витратять свої “легкі” гроші у найближчому супермаркеті і уже через три дні про це й забудуть. Але наслідки такого несвідомого голосування можуть бути дуже негативними.
Власне, брати чи ні запропоновані гроші – справа кожного. Але потім, здаючи кошти в садочку на ремонт, думаючи, за що купити зимові чоботи, або, обурюючись, чому таке дороге м’ясо і чому закарпатські дороги, попри близькість до Євросоюзу, такі неякісні, згадайте свою «галочку».
Щоправда, це якщо пощастить і вас не «зловлять» на гарячому. Адже тепер, на відміну від минулих років, за підкуп виборців передбачена кримінальна відповідальність. При чому, не тільки для того, хто дає гроші за голос, але й для того, хто бере їх.
Згідно зі статтею 160 Кримінального кодексу України, одержання виборцем неправомірної вигоди карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів (це від 1700-5100 гривень), виправними роботами до двох років або обмеженням волі на той самий строк.
Що стосується скупників голосів, то їм загрожує три роки обмеження або позбавлення волі. Також цим людям буде заборонено обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.
Тож чи варто продавати майбутнє своїх дітей, ризикуючи при цьому власною свободою?


Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008