Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Агітація та реальні справи (Відео)

Минулого четверга 17 жовтня у нашому місті відбулися дві події, які заслуговують на увагу: в Чоп приїжджав покровитель закарпатської партії Єдиний центр Віктор Балога та кандидатом на посаду Чопського міського голови Валерієм Самардаком було організовано і проведено круглий стіл з обговорення проблеми міського водопостачання та шляхи її вирішення.

Якщо керманич закарпатської партії агітував голосувати за його партію, то активні містяни разом з спеціалістами розпочали процес вирішення однієї з найболючіших міських проблем - забезпечення міста якісною питною водою.
Участь у цьому заході взяли колишні міські голови міста Сулима В.В. та Горинецький В.Й., які розпочинали роботу з питного водопостачання, кандидат на посаду Чопського міського голови Самардак В.В., який втілить цей проект у життя, начальник ВОДЧ-5 Сура М.В., якого сьогоднішня влада звинувачує у всіх міських «водяних» проблемах, Володимир Суран – директор ТОВ «Карпати-Унг», Іван Ніколенко – директор проектного бюро «Давінчі дизайн», Оксана Станкевич–Волосянчук – директор ТОВ «Екосфера», Вікторія Слюсаренко - кандидат економічних наук, кандидат в Закарпатську обласну раду Фленько В.І, кандидати в депутати Чопської міської ради та багато активних представників міської громади.
Тут слід відмітити, що саме екс-мер Горинецький В.Й залишив у 2006 році Галині Цар розпочату програму «Питна вода» та гроші в сумі понад 800 тисяч гривень. Як розпорядилася сьогоднішня міська влада цими коштами ми прекрасно знаємо, адже вони всупереч залишеній реальній програмі, «закопані» у міському парку у вигляді трьох нових свердловин.
Підсумовуючи результат круглого столу можна з впевненістю сказати, що проблему забезпечення міста питною водою можна було вирішити давно, тільки нею потрібно займатися професійно.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008