Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Роздуми пересічного мешканця

В редакцію нашого видання надійшов електронний лист від мешканця міста, який ми публікуємо мовою оригіналу зі збереження стилістики та орфографії.


" Залишилось кілька днів до місцевих виборів. Вважаю за необхідне звернутись до Вас, як до мешканців, а не до виборців. Тому що, виборці, як правило, в наших умовах віддають голос не за того, за кого треба було б, а за того, хто більше «дасть». А мешканці, дійсно вболівають за своє місто.

Спостерігаючи процес виборчої компанії слід зробити декілька висновків. У центрі міста стоять партійні палатки, в яких розповсюджується агітаційна продукція. Майже вся вона містить загальнопартійну агітацію в межах всієї України про якісь тарифи, контрактну армію і таке інше. Все це блеф.
Зараз у нас кандидатів на посаду мера міста цілих шість.
Як вбачається, переважна частина з них – це технічні кандидати, яких зобов’язали висуватися відповідні партії. Відповідно і якихось дієвих програм щодо майбутнього нашого міста вони не висувають.
Ми вже прожили два строки (2006-2015) при одній владі, яка, безумовно буде намагатись перемогти ще раз і контролювати……. всі процеси у місті, та і в області. Для цього застосовуються всі наявні можливості: адмінресурс, залякування, обіцянки певних преференцій, гроші.
Чого вартує один приїзд на зустріч з виборцями народного депутата В.І.Балоги. У клуб добровільно-примусово зігнали вчителів, комунальників, викладачів дитсадка, всю міську адміністрацію.
Нехай кожен задасть собі питання: «А що за цей час змінилось суттєво у місті?». Так, є об’єктивні і суб’єктивні причини того, що не виконано з обіцянок існуючої влади, а також, що і як виконано. Раніше нам обіцяли аквапарк та чисту воду, зараз нам обіцяють критий басейн у дитячому садочку. Як кажуть: «Обіцянка цяцянка, а дурному радість». Тим не менше, у присутності нардепа звучить переконливо для пересічного громадянина. А білборд у центрі міста, де Цар Г.В. обіцяє знову нам чисту воду, викликає лише гірку посмішку.
Щодо майбутніх виборів. На арені, як кажуть, реально два гравці: кандидат – Самардак В.В. та діючий мер Цар Г.В., інші суто технічні. Всі останні, в цілому, нормальні порядні люди, кожний окремо. Але їх висунули партії відповідно до закону. Хто погодився через власні амбіції, хто підкорився рішенню парторганізації, зрозуміти можна по-людськи.
Значна частина чопців вважає, що єдиним кандидатом на посаду мера, який дійсно переймається проблемами міста, є Самардак Валерій Володимирович. Напевне, це так і є.
Завданням Цар Г.В. є зберегти владу у місті закарпатського клану.
Інші кандидати, при всій повазі до них, виконають функцію розтягування голосів, далі іде фінансове вливання і перемога діючої влади. Адже, по великому рахунку, всім партіям, які їх висунули, наср… на проблеми міста, їм головне набрати свої проценти в рейтингу.
Так, дехто висловлювався, що якби Самардак В.В. висувався у мери як самовисуванець, а не від БПП «Солідарність», інші партії його б підтримали, а так, ні, бо вони або в опозиції до провладного блоку, або в конфронтації.
Чому ж інші кандидати ідуть від партій, а не самовисуванцями? Кожна розумна людина розуміє, що в такій ситуації необхідна належна підтримка.
Мені, як пересічному громадянину, можливо також не до вподоби вожді зазначеного блоку та багатьох інших привладних та біля владних партій, їх дії та бездіяльність.
Але, хочу ще раз підкреслити, що керівникам більшості партій глибоко наср… на проблеми такого мізерного містечка як Чоп. Вони турбуються лише за свої рейтинги в рамках всієї України. А нам, тут на місці, треба вирішувати питання не дивлячись на партії, а дивлячись на людину, яка дійсно вболіває за проблеми міста, та при нашій підтримці і взаєморозумінні між всіма небайдужими мешканцями, пофіг якої партії, може зробити життя у місті кращим.
Крім посади мера, важливими є і вибори депутата в обласну раду і депутатів у міську раду.
Адже в Закарпатській обласній раді нам потрібна розумна досвідчена людина, яка розуміє проблеми міста і буде кваліфіковано лобіювати наші інтереси для їх вирішення.
Також, не менш важливим є питання, які депутати прийдуть у Чопську міську раду. Безумовно, треба нам новий міський голова, але сам він нічого не зробить без нормальної команди депутатського корпусу. Якщо ж, в депутати прийдуть люди, які тільки будуть палиці в колеса вставляти меру, то всі його зусилля будуть марні.
Нам, простим громадянам Чопа, «по-барабану», від якої партії будуть депутати, чи від «Солідарності», чи від «Свободи», чи від «Відродження», чи від Радикальної партії, всюди є достойні, порядні люди. Головне, щоб нова команда на чолі з міським головою конструктивно працювала для покращенням життя міста, вулиці, будинку.

Тому, закликаю всіх, дійсно мешканців нашого міста, не «виборців», зробити на місцевих виборах правильний вибір, незважаючи на дружбу і т.і. Нехай кожен прийме вірне для себе рішення під час голосування, продати свій голос за 500 гривень і потім матюкатись на кухні, чи дійсно вибрати достойну людину."

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008