Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Треба мати ЧЕСТЬ достойно піти

Пройшли вибори. Напевне те, що мало відбутись в Чопі сталося, вибрали нового мера, склад депутатського корпусу також значно змінився. Політична палітра партій збагатилась. На відміну від попереднього скликання, де значно переважав ЄЦ, там хоч голосуй, хоч не голосуй, все одно, як вирішить «Мама» так і буде.

Зараз набагато краще, адже такого вже не буде. Всі питання міста будуть вирішуватись колегіально депутатами різних партій, груп і т.д..
Разом з тим, більшість порядних, при здоровому глузді людей мають надію, що при новому міському голові більшість депутатів, навіть, як оприлюднено на офіційному сайті Чопської міської ради від партії Єдиний центр будуть в опозиції до новообраного мера, будуть мати здоровий глузд та не підтримуватимуть амбіції колишнього міського керівника, а вирішуватимуть спільно загальні проблеми міста.
Багато з нас бачили у соціальній мережі «приколи нашого городка» з боку кандидата на посаду міського голови Цар Галини Василівни на виборчій дільниці у міському Будинку культури під час проведення засідання ДВК. Слів немає. Інші керманичі чопської влади висловлювалися в ході виборів розумно, що треба в любому випадку залишатися людьми, і це правильно. Програли, треба достойно піти, а не доводити ситуацію до абсурду та цирку.
На жаль, Галина Василівна, важко розуміє стан, як вона висловлювалась у межах опозиції. Її опозиція нагадує здебільшого стан базарної баби, яка програла спір.
Тут ще можна констатувати факт, свідками якого сьогодні були декілька громадян міста. Сьогодні ще поки-що діючий міський голова привітала одного з опонентів з тим, що «ваше шакальйо прийшло до влади».
Виходить так, якби виграла вона, більшість проголосувала б за неї та «ЄЦ» то «шакалья» не було б, а так всі, хто голосував за Самардака В., Балога О., Кравченко Т., Скакодуба А., Афтанаса Я., за кандидатів у депутати від інших партій привели до влади «шакальйо».
Тобто, ви, шановні виборці, а це більше 3500 містян, що проголосували інші партії та їх кандидатів виходить також «зрадники», бо голосували за «шакалів».
Мушу сказати, що рано чи пізно повинно було це статися і воно збулося. Треба мати ЧЕСТЬ достойно піти. Стверджувати складно, що піти достойно не дають вкладені кошти, які треба буде відпрацювати або повертати.
Що ж, будемо надіятися на краще, адже спільними зусиллями можна багато чого змінити в місті, а місто потребує змін.
Чи повинні страждати містяни, які віддали свій голос за політичну партію ЄЦ, яка не хоче позитивних змін у нашому місті та хоче бути в опозиції розсудить час, адже «надія помирає останньою».Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008