Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Чопський комунальний «гуртожитський вузол»

Місто Чоп – вузлова станція нам межі двох європейських держав можна вважати містом залізничників. Для забезпечення житлом своїх молодих спеціалісті залізниця завжди будувала гуртожитки.
Сьогодні у нашій статті піде саме мова про проблеми єдиного залізничного гуртожитку, який протягом останнього півроку «завис у повітрі».

Керівництво Чопської міської ради запрошуємо усіх мешканців міста долучитися до цього заходу, адже кожен з нас повинен пам’ятати трагічні сторінки історії українського народу.
Львівська залізниця давним-давно мріяла позбутися гуртожитку по вул. Пушкіна 5, правда міська влада пручалася і не хотіла брати його у своє комунальне господарство. Навчені гірким досвідом передачі на міський баланс багатоквартирних будинків, на ремонт яких у міській казні немає грошей чиновники не дуже спішили приймати гуртожиток у свою власність.
Правда, Львівська залізниця знайшла вихід, вона домовилася про передачу гуртожитку по вул. Пушкіна 5 та будівлі старого гуртожитку по вул. Головна 12 в центрі міста. Побачивши зиск, який могли отримати міські чиновники, попередньою міською владою було вирішено прийняти на баланс ці обидва гуртожитки. Правда, голосуючи депутати попереднього скликання один гуртожиток взяли на баланс, а інший чомусь лише передали. За це міські обранці проголосували у липні цього року.
Після цього у міських керманичів не було часу займатися проблемами гуртожитку, адже на носі були вибори, які потрібно було виграти, щоб не втратити нагріті теплі бюджетні місця.
Пройшла осінь, відбулися вибори, наступає зима, а з нею комунальні проблеми гуртожитку «вилізли» назовні.
Сьогодні у суботу 28 листопада мешканці гуртожитку по вул. Пушкіна 5 прийшли у міську раду для того щоб нова міська влада допомогла вирішити їхні проблеми, адже їх дуже багато:відсутня вода, проблеми з каналізацією, освітленням та електропроводкою та найголовніша проблема – немає опалення.
Львівська залізниця передавши гуртожиток не передала на баланс котельню, а Мукачівське БУ-5 виставила такі ціни на опалення, що частина мешканців самостійно написали заву про їхню відмову. Розпочавши обігрів своїх кімнат за допомогою електрообігрівачів розпочалися проблеми з електропроводкою, адже вона не була розрахована на таке навантаження. Крім того, попередній власник, Мукачівське БУ-5 не передало весь пакет документів на цей гуртожиток.
Вислухавши мешканців гуртожитку про їхні проблеми, міський голова та його заступник запевнили, що міська влада не залишить містян наодинці з їхніми комунальними проблемами.
Не чекаючи на такі масові зустрічі міською владою цього тижня уже розпочато вирішення питання реєстрації гуртожитку, як міського комунального майна та укладено угоду з ВОДЧ-5 щодо водопостачання. Після реєстрації можна говорити про подальші кроки у вирішенні комунальних проблем: виготовлення проектної документації на переведення гуртожитку на електричне опалення, вирішення питання приватизації та створення ОСББ.
Протягом наступного тижня міське керівництво зустрінеться з керівником Мукачівського БУ-5 .
Вислухавши один одного було домовлено про наступну зустріч з мешканцями гуртожитку по вул. Пушкіна 5 наступної суботи в приміщенні самого гуртожитку.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008