Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

«Ну і …?!»

Пройшли місцеві вибори. Вибрано нового мера, що, рано чи пізно, мало статись. Колишній мер - Цар Г.В. офіційно заявила, що вона готова надавати допомогу новій владі у разі потреби.
Що ж ми бачимо реального? Більшість керівників міськвиконкому дружно, за вказівкою Цар Г.В., звільнились ще до вступлення у права новообраного міського голови, тобто передати справи новообраним керівникам, роз’яснити всі нюанси діяльності міськради для нормального продовження роботи на користь громади вже було нікому. Напевне діяв принцип: «Чим гірше для вас, тим краще для нас».

Привселюдно колишній мер та її близькі соратники закликають їх не боятись, поважати, вітатись при зустрічі, тобто бути людяними. По-перше, ніхто нікого не боїться, по–друге, на жаль, від декого з них адекватних вчинків не вбачається, навпаки.
Раніше, за часів «перестройки» була телепередача – «Рупор перестройки». Тепер же, деякі колишні можновладці використовують у Фейсбуці свій «рупор», точніше – «матюгальник» в особі п.ЄБатуріної, яка не соромиться у висловах стосовно новообраного мера Самардака В.В. та інших ненависних для них людей. Спочатку лився бруд на Самардака В.В., далі взялися за Палка, Суліму, Чолавина, Русина, Нестеренка. Тепер дійшла черга перемити кістки працівникам міськради, які не послухали вказівки про звільнення. У всіх цих пасквілях відчувається «руководящая и направляющая роль». До зазначеної пані приєднались і деякі фейки типа Іштвана Маккая, Сергія Бєлкіна. І це дуже подобається Цар Г.В., у якої ніби немає сторінки у Фейсбуці та ще декільком її приспішникам.
На даний час, це дуже нагадує одну відому байку Крилова.
Нехай це буде на їх совісті, адже рано чи пізно Господь Бог воздасть кожному по його діяннях. А, можливо, прийдеться за весь цей бруд відповісти трішечки раніше.
Ризикую знову стати героєм «оповідань», але хочу зупинитись на іншому. Пройшло трохи більше двох тижнів, як почала роботу новообрана міська рада. Що можна сказати виходячи зі спілкування з новим керівництвом, спеціалістами виконкому, мешканцями міста? Дехто з моїх знайомих висловлює нарікання в бік нового мера Самардака В.В., що треба щось робити терміново, зокрема після нещодавнього погіршення водопостачання: «Ну де обіцяна якісна вода?». У відповідь виникає питання: «А де була обіцяна якісна вода протягом минулих 9-ти років?».Валерій Самардак знайшов спільну мову з прикордонниками, керівництвом Єврокару і організував підвезення чистої води для мешканців міста, чого люди не пам’ятають за останні роки. На сайті міської ради своєчасно повідомляється про день і час відключення водопостачання за технічних причин. Чому значна частина проблем не вирішувалась роками. З урахуванням ситуації, що склалась, вважаю, що про якісь суттєві зрушення можливо говорити місяці через три-чотири. Адже спочатку треба чітко розібратись у стані справ, визначити першочергові дії та спланувати роботу на перспективу. На жаль, ні в кого нема чарівної палички.
Надія колишньої влади на колапс не виправдалась. Так, проблем багато, але у міськраді та виконкомі панує нормальна, робоча атмосфера. Ніхто нікого не боїться, старі, досвічені працівники допомагають новим скоріше ввійти у курс справ. Йде робота по формуванню бюджету міста на 2016 рік, готуються цільові програми, розглядаються перспективні пропозиції для розвитку міста.
Що ж зроблено за цей короткий період міським головою та його командою. Не встигши прийняти посаду, буквально на другий день Чопський міський голова Валерій Самардак взяв участь у нараді щодо децентралізації влади при Президентові України.
Обраний секретар міськради, затверджені і приступили до виконання своїх обов’язків заступники міського голови. Створені постійні комісії Чопської міськради, про дату, час та питання, які планується розглядати своєчасно повідомляються міські депутати. На обговорення цих питань можуть прийти зі своїми пропозиціями не тільки депутати, а і інші зацікавлені мешканці міста. Про результати роботи комісій також систематично інформується населення міста на офіційному сайті міськради, чого раніше просто не могло бути.
З організації роботи прибиральників розпочато наведення елементарного порядку на вулицях та подвір’ях міста, у комунальному господарстві. Міський голова особисто ознайомився зі станом справ у МКП ЖКГ «Тиса», побував на каналізаційно-очисних спорудах, познайомився з працівниками, заслухав кожного, хто бажав висказати проблемні питання та запропонувати можливі шляхи їх вирішення.
13 листопада Самардак В.В. побував з робочою поїздкою у сусідньому угорському місті Захонь, де мав можливість побачити їхній водозабір, КОС та інші комунальні об'єкти. Зрозуміло, що їх неможливо порівнювати з нашим комунальним підприємством, але є до чого прагнути. Отримав декілька цікавих проектів та пропозицій щодо тісної співпраці, які необхідно добре обдумати разом з громадкістю міста.
Минулого тижня під головуванням міського голови проведено робочу нараду з питань охорони здоров’я, на якій розглянуто питання передачі майнового комплексу Чопської вузлової лікарні у комунальну власність міста та стан медичного забезпечення на наступний рік. Керівництвом міста спільно з керівництвом Ужгородської дирекції залізничних перевезень підготовлено та направлено на розгляд начальника Львівської залізниці спільного листа про передачу Чопській громаді майна Чопської вузлової лікарні, та передачу у комунальну власність Латорицького водозабору ВОДЧ-5. Останнє дозволить місту на законних підставах займатись його реконструкцією для забезпечення якісною водою мешканців.
25-26 листопада міський голова прийняв участь у міжнародному форумі по транскордонному співробітництву «Прикордонні діалоги 2015», організованому Генеральним консульством Словацької Республіки в Ужгороді.
25 листопада проведено робочу зустріч з питань водопостачання з керівництвом ВОДЧ-5, за участю також сільського голови с.Тисаашвань, що свідчить про налагодження стосунків як з підприємствами залізниці, так і з сусідами міста.
Незважаючи на злободенні, комунальні проблеми, у місті відзначено 21 листопада, у річницю Євромайдану, День Гідності та Свободи. 28 листопада, у Чопі біля пам’ятника «Невинно загиблим жертвам Другої світової війни» пройшов мітинг-реквієм із нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів.
Поновлено роботи з будівництва КНС та системи водовідведення по вул.Берегівській, облаштуванню дорожного покриття по вул.Туряниці.
На чисельні прохання мешканців багатоквартирних будинків по вул.Молодіжній проводяться поточні ремонти шатрових покрівель, водостоків.
Розпочато розробку проектно-кошторисної документації та активно вивчаються практичні питання капітального ремонту аварійних будинків по вул.Молодіжна,23 та Головна, 53, до яких, незважаючи на чисельні звернення мешканців, у минулої влади за кілька років руки не дійшли.
Міською владою цього тижня уже розпочато вирішення питання реєстрації гуртожитку по вул.Пушкіна,5, як міського комунального майна та укладено угоду з ВОДЧ-5 щодо водопостачання. Після реєстрації можна говорити про подальші кроки у вирішенні комунальних проблем: виготовлення проектної документації на переведення гуртожитку на електричне опалення, вирішення питання приватизації та створення ОСББ. Протягом наступного тижня міське керівництво зустрінеться з керівником Мукачівського БУ-5 .
З ініціативною групою домовлено про наступну зустріч з мешканцями гуртожитку по вул. Пушкіна 5 наступної суботи в приміщенні самого гуртожитку. Значний ажіотаж у приватних підприємців, що торгують на місцевому ринку викликала чергова брехня п.ЄБатуріної стосовно того, що міським головою планується закриття та ліквідація міського ринку. Вона ходить по ринку і збирає підписи у підприємців пропонуючи поставити підпис на чистому аркуші де написане єдине «За ринок». При цьому вона стверджує, що готується колективна скарга Президенту України на рішення нового мера міста ніби-то про ліквідацію чопського ринку. Ось заклик п.ЄБатуріної на сторінці у Фейсбуці:
ВНИМАНИЕ! ВСЕМ НЕРАВНОРДУШНЫМ ЖИТЕЛЯМ ЧОПА! ВЧЕРА ВОЛЧЬЯ СТАЯ ПРИНЯЛА РЕШЕНИЕ ЛИКВИДИРОВАТЬ КОММЦУНАЛЬНОЕ ПИДПРИЕМСТВО ЧОПСКИЙ РЫНОК. ЛИКВИДИРУЕТСЯ ПРЕДПРИЯТИЕ, которое несло серебряные яйца в местный бюджет! Ликвидируется предприятие, которое по итогам своей детельности вот уже три года держит ПЕРВОЕ МЕСТО ПО ЗАКАРПАТЬЮ! ВСЕМ НА ГОРОДСКОЙ РЕФЕРНДУМ. ДАДИМ ПО РУКАМ МЕСТНЫМ ХАПУГАМ И САМОЗВАНЦАМ!
Стиль викладення свідчить про «високий» рівень культури. Слід зазначити, що серед користувачів мережі, яким це сподобалось, відмітилась і Галина Цар, а як же інакше. Куди і кому несло срібні яйця комунальне підприємство «Чоппроект» стане відомо під час вивчення документів.

Шановні підприємці!
Не піддавайтесь на провокацію. Ніхто ринок закривати не збирається. На сайті Чопської міської ради, для розгляду на черговій сесії опублікований проект рішення про ліквідацію міського комунального проектного підприємства «Чоппроект», створеного колишньою владою з підтосуванням законодавства та незаконним відчуженням майна. Тобто, буде нанесений удар по «яйцам».
Ніхто нікого виганяти з ринку не збирається. Ринок як працював, так і буде працювати, тільки в деякому іншому форматі.
Тепер Ви, шановні мешканці, можете оцінити проведену новою владою всього за два з невеликим тижні роботу. Ще раз зазначу, що не все так легко, моментально покращень не буде, треба зробити багато. Про щось можливо буде говорити через декілька місяців. Новий мер та його колектив однодумців намагатимуться виправдати оказану йому довіру виборців. Валерій Володимирович завжди готовий вислухати розумні пропозиції з боку любого рядового мешканця, спрямовані на скоріше вирішення проблемних питань міста. Йому і його команді ніколи займатись розборками з вище вказаними «опонентами». Зараз він потребує вашої підтримки і порозуміння, адже, як кажуть, «разом і батька легше бити».

В.Нестеренко

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008