Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ПЕРЕДВИБОРНІ ОБІЦЯНКИ НЕ ЦЯЦЯНКИ

У передвиборній програмі нинішнього міського голови Валерія Самардака, йшла мова про забезпечення містян якісною питною водою. Як правильно підійти до вирішення цього питання можуть відповісти лише фахівці, тому минулий тиждень був достатньо результативним, як у плані консультацій так і у плані прийняття рішень.

Першими наше місто відвідали фахівці з Польщі у особі директора товариства «Екосервіс Полско» Петера Франка. Фірма, яку він очолює 25 років працює у сфері водопостачання, водовідведення та очистки стічних вод. Проектно-інженерний склад колективу за ці роки створив багато оригінальних вирішень проблем, які втілюються у них на виробництві. Пан Франк запропонував декілька варіантів забору питної води, а також спосіб реконструкції діючої очисної споруди Чопа.Активну участь у обговоренні важливих для Чопа питань приймає архітектурно-проектна студія «Давінчі Дизайн», яку очолює директор Іван Ніколенко. Саме завдяки їхнім зусиллям було виготовлене перше перед проектне комплексне техніко-економічне обґрунтування проекту реконструкції системи водопостачання, водовідведення та очистки стічних вод міста Чоп. Замовником цього дослідження ще у 2012 році був мешканець міста Самардак Валерій, який сьогодні на посаді міського голови хоче втілити його в життя. Ідеї закладені в обґрунтуванні були презентовані громадськості у жовтні цього року, а зараз починають набувати поглибленого змісту в процесі передпроектної підготовки та консультацій з іноземними спеціалістами.


Сьогодні дискусії тривають як за столом так і на території здійснення майбутнього проекту.Критерієм теорії – є практика, тому без геологічного підтвердження або спростування тих чи інших пропозицій рухатись неможливо. Саме для цього у останній день тижня в Чоп приїжджав директор кооперативу «Геолог» Андрій Пудгородський. Досвідчений геолог відкинув відразу два з чотирьох варіантів водо забезпечення міста та висловив намір перевірити життєздатність тих, що залишилися. Безумовно, що для технологічного та сучасного вирішення складнощів водопостачання, доцільно залучати фірми, які мають позитивний подібний досвід роботи саме в цій області. Це питання зобов’язується вирішити фірма «Термотранс» , яку очолює Андрій Добей. Їхній досвід дає можливість забезпечити мінімальні експлуатаційні витрати, що є найважливішим у ціноутворенні послуги з водопостачання.Робота йде, а отже якісна питна вода в Чопі буде! Наступний крок – проект !

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008