Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Жага грошей або як горе-комбінатори мутили з комунальним майном (Фотодокумент)

Минулого тижня на чопському ринку розпочався якийсь нездоровий ажіотаж. Колишній директор чопського комунального підприємства «Чоппроект» дуже активно заставляла підприємців, які здійснюють свою діяльність на території ринку підписувати чистий аркуш паперу, аргументуючи його зверненням до Президента України.
Що таке надзвичайне сталося в нашому місті? Чому такий ажіотаж?

Редакція нашого видання попробувала розібратися в даній ситуації. Що ж нам вдалося вияснити протягом тижня. Почнемо по порядку.
Про напівкримінальну діяльність двох комунальних підприємств, що діють на одній і тій же самій території наше видання писало у статті «У Чопі функціонує два ринки ?!»

На початку 2014 року новопризначений директор комунального підприємства МКП «Чоппроект» (раптово!!) знайшла на вулиці Вербовій, знахідку із 96 торгівельних павільйонів та 1 навісу і сумлінно «передала» знахідку ціною майже 250 000 грн. Чопській міській раді.
Весною 2014 року міська рада попереднього скликання тихесенько створила ще одне комунальне підприємство «Чопський ринок» з статутним фондом 20 (двадцять) тисяч гривень. Новостворене комунальне підприємство не було офіційно зареєстровано, тому процес його діяльності завис у повітрі.
Зрозумівши про зиск, який можна отримати з цього, міські чиновники попереднього скликання довго не вагаючись передали 43 металевих торгівельних павільйони МКП «Чоппроект», а 53 павільйони–«знахідки» МКП «Чопський ринок».
Зважаючи на те, що всі 96 торгівельних павільйонів мають стаціонарне встановлення, тому гроші за їхнє використання торговці ринку сплачували на рахунки МКП «Чоппроект», а це значить, що кошти отримані з оренди 53 павільйонів спокійненько осідали комусь в кишеню. Зрозуміло, що тим щасливчиком було вище керівництво міської влади.
Для того, щоб нарешті навести лад у цій царині чопської комунальної безгосподарності минулого тижня на сайті Чопської міської ради було оприлюднено проект рішення «Про ліквідацію МКПП «Чоппроект». Для маленького міста Чоп наявність двох абсолютно однакових підприємств, які працюють на одному й тому самому ринку є недоцільною. Процес ліквідації не перешкоджатиме роботі підприємців на міському ринку, вони як працювали так і дальше працюватимуть на міському ринку.
Крім того, попередній міський керманич Галина Цар у останній день своєї діяльності на посаді міського голови підписала відразу ж два кадрових розпорядження.
Перший документ про призначення нового директора МКП «Чоппроект», а другий - про призначення директора МКП «Ринок».
У обидвох розпорядженнях директором призначена одна і та сама особа-Шкорка Оксана Юріївна, мешканка села Голубине Свалявського району, дружина рідного брата Шкорки І.М., чоловіка начальника фінансово-господарського відділу Чопської міської ради Анни Повшак. Сімейний клан Шкорки опанував діяльність міських комунальних підприємств.
Читаючи розпорядження даєшся диву винахідливості Галини Василівни.
Ну, по-перше, новий директор відразу працює на двох комунальних підприємствах з неповним робочим днем.
По друге. Свою роботу директор двох міських комунальних підприємств виконує абсолютно вдома. Хто з нас може працювати директором вдома.
По-третє. Як можна було підписати розпорядження на призначення директором комунального підприємства «Ринок», якщо такого підприємства в Чопі ніколи не було і воно ніколи не існувало.
Ось тут проявляється жага влади, жага даремних грошей, які протягом двох років незаконно надходили у кишені винахідливих комбінаторів.
Зважаючи на відкритість сьогоднішньої міської влади напевно у найближчому майбутньому ми знову побачимо та почуємо ще про приховані афери попередників за, які горе-керманичі відповідатимуть відповідно до вимог українського законодавства.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008