Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

Зроби «Найкращу годівничку для птахів»

Шановні мешканці міста!

Ви напевно знаєте, що гарні та добрі справи об'єднують не тільки друзів, сім'ї а і всю громаду. А отже, давайте разом долучимось до чудових ідей, започаткованих чопським міським головою, спрямованих на збереження природи рідного міста. Пілотний проект 2016 року пропонується розпочати з конкурсу на створення годівничок для наших пернатих друзів.
Найближчі місяці стануть найсуворішими у природі, а шпаківні або зручні годівнички, зроблені с любов'ю та піклуванням допоможуть птахам перезимувати.

Тому не гаємо часу, а скоріше шукаємо необхідний підручний матеріал (годівнички або шпаківні можуть бути найкреативніші, виготовлені з природних матеріалів, з пластикових пляшок, тощо…) та приступаємо до роботи.
Конкурс на «Найкращу годівничку для птахів» є загальноміським і приймати участь у ньому можуть як окремі мешканці, так і компанії друзів, цілі сім'ї, об'єднання однодумців та класи шкіл. Головне – готову роботу необхідно зареєструвати під власною назвою або прізвищем для зручності під час онлайн-голосування.
Конкурс триватиме усього 10 днів (з 15 до 25 січня) та саме в цей час готові роботи будуть прийматися та реєструватися в Чопській міській раді.
Надалі, фото кожної роботи буде викладено у спеціальному альбомі в соцмережах, а три найкращі, які наберуть найбільшу кількість вподобань (лайків) будуть нагороджені відзнакою міського голови та подарунком.Кожна створена годівничка – це важливий крок на шляху до збереження природи та гарний приклад для підростаючого покоління! Усі роботи, зроблені мешканцями міста будуть розвішані у відповідних зонах, виконуючи не тільки свою важливу місію, а ще й естетичну, створюючи особливий затишок!

ЗРОБИМО РАЗОМ НАШЕ МІСТО НАЙКРАЩИМ!

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008