Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
30/11/2016
· Чопський бюджет поповниться майже на 200 тис. грн. від збитків самовільного зай
· Регіональний екологічний форум ''Чоп-ЕКО 2016'' зібрав на Закарпатті представник
28/11/2016
· У Чопі відбудеться екологічний форум
26/11/2016
· ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933 років
25/11/2016
· Аналіз річної діяльності чопської влади
24/11/2016
· Учні Чопської ЗОШ №2 ім. І.Сечені влаштували концерт для військових
16/11/2016
· Державний «піджак» !?
10/11/2016
· В Чопі розпочато впровадження інтерактивної платформи “Відкрите місто”
09/11/2016
· Рівень води в Тисі в районі Чопа 10 листопада досягне максимальних 9,1-9,7 метра
07/11/2016
· Всього 2 очки не хватило чопським футболістам до золота першості Закарпаття

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ФУТБОЛЬНИЙ “ЛОКОМОТИВ” ПОТРЕБУЄ ЗАМІНИ “БРИГАДИ”...

Уже тривалий час в спортивному середовищі Чопа дискутується тема щодо незадовільної гри чопської футбольної команди з претензійною назвою «Локомотив». Маючи найкраще бюджетне фінансування серед команд Ужгородського району, де власне наші «локомотивщики» уже другий рік змагаються за футбольний трофей, але все безуспішно.

Правда, у 2007 році футболісти «Локомотива» зайняли третє місце, поміж сільських команд Ужгородщини. Проте були сподівання, що в цьому році футбольний клуб, який очолює заступник міського голови Арпад Буркуш, проявить себе набагато краще. Адже могли, наприклад, вихованці чопського футболу, які в іншому складі грали за команду Львівської залізниці, зайняти перше місце в чемпіонаті «Укрзалізниці» з міні-футболу.

Нещодавно футбольний сезон фінішував і стало зрозуміло, що надії чопських уболівальників не cправдилися. Виявилося, що у наших футболістів, окрім назви, немає нічого «локомотивного». Часті програші, які демонструє чопський «Локомотив» в чемпіонаті Ужгородського району, стали уже звичною справою. Одним словом, протягом сезону команда показала нестабільний футбол. Взяти до прикладу зустріч «Локомотива» і футбольної команди села Середнє, яка відбулася незадовго до завершення футбольного сезону. Так, ось наші футболісти програли з рахунком -11:0 !

Такого розгромного і принизливого результату старожили чопського футболу не пам’ятають. І зверніть увагу: це - поразка від сільської футбольної команди. Про що це може засвідчувати ? Певна річ, що вичерпні відповіді на подібні питання може дати тільки фахівець. Але навіть не будучи спеціалістом у галузі футболу можна дійти висновку, що у наших футболістів впродовж сезону не завжди була присутньою належна мотивація на перемогу, в тому числі і матеріальна. Наслідком невиразної гри є і відповідний результат – п'яте місце серед сільських команд Ужгородського району.

Звичайно, що футбольна команда Чопа, як міста обласного підпорядкування, давно мала б виступати в чемпіонаті Закарпаття, де успішно проявили себе чимало сільських футбольних команд нашого краю. Проте після такого бездарного завершення “Локомотивом” сезону -2008, чопівчани ще не скоро будуть мати нагоду вболівати за свою команду на футбольних турнірах обласного рівня. Ось тут не зайве зазначити, що на утримання футбольної команди «Локомотив» із міського бюджету у 2008 році асигновано понад сімдесят п’ять тисяч гривень.

Звичайно, що після таких спортивних здобутків, на які спромоглися наші футболісти цього року, варто подумати: чи доцільно фінансувати команду в такому складі взагалі. Витрачати кошти, без мінімальної гарантії отримати більш-менш пристойний результат - недопустима розкіш для міського бюджету.

Певна річ, що в футбольне міжсезоння потрібно нарешті розібратися в причинах нестабільної гри футбольної команди «Локомотив». Необхідно вияснити: це наслідок бездарної гри чи результат бездарного менеджменту? Та власне, про який менеджмент може йти мова, якщо основними футбольними спеціалістами в фізкультурному товаристві «Локомотив» є… Лариса Ступак, Ольга Пивоварник...? Чи не в цьому основна причина подібного становища в чопському футболі? Звичайно, що виникає питання: чому чопський футбол віддано на відкуп громадській організації «Локомотив», де рішення стосовно його розвитку у нашому місті приймають ці поважні дами, які не мають жодного уявлення про цей вид спорту? Невже в Чопі не знайдеться достойних фахівців у галузі футболу, які зможуть сформувати стабільно граючу команду ? Переконаний, що таких спеціалістів у нашому місті достатньо. Але чому вони не займаються цією справою ? Відповідь напрочуд проста: з деякого часу в Чопі все відбувається за принципом: «чоботар хліб пече, а пекар чоботи шиє». Отже є очевидним, що чопський футбольний “Локомотив” потребує зміни бригади…

Мій ЧОП
Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
"ФУТБОЛЬНИЙ “ЛОКОМОТИВ” ПОТРЕБУЄ ЗАМІНИ “БРИГАДИ”... " | Створити Акаунт | 0 Коментарі
Дякуємо за виявлений інтерес

 
Ви не можете відправити коментар анонімно, будьласка зареєтруйтесь.
Created by Mihanich 2008