Мій Чоп

Чопський Вокзал

Вітаємо Вас на сайті «Мій ЧОП» • Шановні відвідувачі сайту ! • Рекомендуємо Вам також ознайомитись з ТОП- 30 попередніх публікацій в рубриці «НАЙКРАЩЕ» • Бажаємо приємного перебування на сайті «Мій ЧОП» •
Навігація
· Головна
· Найкраще
· Архів новин
· Особистий кабінет
· Голосування
· Випуски
Архів публікацій
26/03/2016
· Україна переходить на літній час
24/03/2016
· У місті Чоп цілодобово патрулюватиме поліція (Відео)
· 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області ФК «Локомотив-Чоп» гратиме вдома
22/03/2016
· Чопська влада запрошує містян на відкриту нараду щодо вирішення проблеми місько
20/03/2016
· В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня».Відео пленарного за
13/03/2016
· Чергова локшина на вуха довірливих чопських депутатів
11/03/2016
· Чопські рибалки готуйте свої рибацькі приладдя та гайда на Тису (Режим запуску н
· Чопська ЗОШ №1 знаходиться посередині рейтингу шкіл України, а ЗОШ №2 майже йо
07/03/2016
· 18 березня в Чопі відбудеться чергова сесія Чопської міської ради VII скликання
06/03/2016
· Іван Левкулич: Конфлікт навколо Вузлової лікарні на станції Чоп можна було уникн

Старі статті
Пошук


Лічильники

Счетчик посещений сайта chop.in.ua

ПОМИЛКОВЕ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОРОДИЛО ТРИВАЛИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ КОНФЛІКТ

У редакцію нещодавно звернувся мешканець Чопа і розказав нам про свою проблему, яка сталася з ним, на його думку з вини міської влади. З етичних міркувань ми змінили прізвища сторін конфлікту.
Отже, мова йде про конфлікт між мешканцями Чопа Іваснюк і Сабко. Ці двоє поважних громадян нашого міста волею випадку стали сусідами, купивши у різний час поряд житлові будинки. І, як зазвичай буває у таких ситуаціях, через деякий час виявилось, що один із них поставив паркан не в тому місці, як хотілось би іншому. Ось тут і починається довга історія, історія ходіння по судах, витрачання коштів, псування нервів, щоб домогтись свого за будь-яку ціну.

Річ у тім, що поважний п. Іваснюк дійшов висновку, що нібито його сусід п. Сабко прихопив собі пару квадратних метрів дорогоцінної чопської землі. Щоб відновити справедливість в цьому питанні, п. Іваснюк звернувся до суду з проханням скасувати рішення виконавчого комітету Чопської міської ради, прийнятого в 1988 році (!). І, звичайно, суд вирішив так, як було потрібно п. Іваснюку, адже відомо: хто платить, той і замовляє музику.

Суд дійшов висновку, що «сусідський конфлікт» стався внаслідок помилки попередньої влади, яка геометрично неправильно вказала межі кожної ділянки, в результаті чого відбулось так зване накладання частини земельної ділянки одна на одну.

Суд не засмутила та обставина, що у сторін конфлікту на момент судової тяжби, навіть не було акта на землю, а отже судились, що називається “за шкуру не убитого медведя”. Уважне знайомство з рішенням суду переконує, що воно “шито білими нитками” Проте, подібними рішеннями судів сьогодні не здивуєш нікого. Це скоріше норма, ніж виняток.

У цьому контексті більш цікавою є позиція міської влади, адже, якщо сприймати висновки суду, як доведений факт, то саме з вини недолугих чиновників, відбулось це “накладання”, яке в майбутньому стало головним болем для панів Сабка та Іваснюка. Очевидно, що на цей раз керівництву і юридичній службі міської ради слід було більш ретельно розібратись в ситуації, адже саме з вини їх попередників почалась ця тяжба.

Та зрештою, ніхто інший не знає краще “земельної” ситуації в місті, ніж місцева влада. Проте керівництво міської ради чомусь у спішному порядку вирішило виконати згадане рішення суду. Але знову таки дивина: відміна цього рішення відбувається не безпосередньо виконавчим комітетом, як цього вимагав суд, а сесією міської ради.

Одним словом історія цікава, як цікаві і висновки суду, щодо “накладання" частини однієї земельної ділянки на іншу.

Якщо це так було в дійсності, то чому попередні користувачі землі, що прожили там все своє свідоме життя, не бачили, що одна ділянка ненароком «наклалась» на іншу. Чому з цього приводу у ті далекі роки не виникало жодних конфліктів, а тамтешні сусіди жили мирно і дружньо, не позивались в судах, не скаржились один на одного міській владі. І тільки, коли там став господарювати п. Іваснюк, почалось тління цього земельного продовжується з новою силою, і кожна із сторін має намір йти до переможного кінця Звичайно, що ця історія є не приємною і за великим рахунком не варта того, щоб двоє сусідів так далеко заходили у протистоянні за маленький клаптик землі. Адже не часто буває, що подібні справи стають предметом розгляду Верховного Суду України, що має місце у даному випадку. Нічого не вдієш, кожен захищає свої власні інтереси, а тому у маленькому Чопі киплять великі судові пристрасті. Але радує те, що подібних суперечок у нашому місті не багато.

Логін
Логін

Пароль

Не зареєструвались? Ви можете зробити це, натиснувши тут. Коли Ви зареєструєтеся, Ви отримаєте повний доступ до всіх розділів сайту.
опції

 Надрукувати цю сторінку Надрукувати цю сторінку

 
Вибачте, цю статтю коментувати не можна.
Created by Mihanich 2008